Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehetséges lenne? (kicsit...

Ez lehetséges lenne? (kicsit hülye kérdés)

Figyelt kérdés

Amikor a kutyusom ide került, az első pár napban ugyan nehezen ment neki az alvás éjszaka. Mondjuk érthető is, új környezet stb... de akkor az első pár napban a kedvenc énekesnőm számaira altattam el.

Azóta ha ezeket a számokat meghallja akkor lenyugszik, majd elalszik. Különösen két számnál van így...

Lehetséges lenne, hogy megjegyezte ezeket?!


2011. szept. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
a komoly rész:igen ez lehetséges, sok teszt stb. bizonyítja hogy az állatok nagyon tanulékonyak. a vicces rész:most nem jut eszembe semmi de majd írok
2011. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a kutyusomat kiskorában nagyon sokat tartottam az ölemben, cirógattam, szeretgettem, ölelgettem, azóta ha felveszem az ölembe, egyből megnyugszik :)
2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! :)

Pozitív értékelés természetesen ment.

2011. szept. 21. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát azt mondják hogy a kutyák intelligenciája az 5 éves kisgyerekéig terjedhet.. másrészről (most nem tudom melyik országban) a tehenekkel hallgattatnak zenét, és több tejet adnak..
2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy 2 éves gyerek szintjén vannak a kutyákok
2011. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, akkor még sem volt annyira hülye kérdés. :)

Én is hallottam ezt a tehenes dolgot!

2011. szept. 22. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!