Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy sétáltatás...

Mit tegyek, hogy sétáltatás közben ne rángasson a kutyám?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves golden keverékem, és akárhányszor kimegyek vele sétálni nagyon rángat. én igazából kiállításra szeretném vinni, de amíg rángat, addig ez nem fog menni. mit tanácsoltok? mit tegyek? előre köszönöm!:)
2011. szept. 21. 22:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
erre én is kíváncsi lennék, az én kutyum is rángat, nem akarom kiállításra vinni, de egyszerűen nem tudok elmenni vele olyan ház mellet ahol szintén van kutya, mert ugat, rángat, minden baja van :S
2011. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

sétáltasd szorítónyakörvvel akkor majd elmegy a kedve a rángatózástól részben,mert az sem midnegy, h kis kora óta mennyit foglalkoztál vele, mennyit tanítgattad!

nekem egy bernim van kiskora óta tanítom ha sétálni megyünk is szépen tud viselkedni pedig kan, nagyon sokszor eljátszottam vele h ha megugattak kutyák megálltam és leültettem és adtam neki jutalomfalatot, így szép lassan hozzászokott h nem kell akkora figyelmet adni az ugató kutyáknak!!!

kiállításra nagyon megkell fegyelmezni!

2011. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az utcán az enyém is mindig megőrült, de kiállításon nem volt vele gond. (Mostmár az utcán sincs.) Próbáltad már, vagy csak feltételezed, hogy nem bírnál vele? Keveréket kiállításra? Vagy csak nézőként? Amúgy először kutyás közösségbe kellene vinni szocializálódni, és ha ott már jól működik, akkor lehet kiállításra vinni. Nálunk az utcai örjöngés a kapcsolatunk helyretételével párhuzamosan szűnt meg.
2011. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Futurare ***** válasza:
Állíts a karburátoron!
2011. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

"sétáltasd szorítónyakörvvel..."


NE!!! A FOJTÓ nyakörv nem játék! Nem veszélyes, de ha rosszul kezeled, (testi és viselkedési) kárt tehetsz a kutyádban!

2011. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rángat állj meg vele, ne engedd, hogy menjen. Egy idő után rá fog jönni, hogy rángatással nem ér el semmit.
2011. szept. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem értem mit lehet azon rosszul kezelni, magyarázd el!

nyílván nemfogja vele megfojtani

2011. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha rosszul kezeled, akkor nem ér semmit. Tudatlanul kipróbáltam én is, 10 hónapos korára odáig jutottunk, hogy a fojtóval is könnyedén elhúzott engem. Azóta nem használjuk és mostmár nem is lenne rá szükség.
2011. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
41%
Nekem a szöges nyakörv vált be. :)
2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!