Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves német juhászkutyám ha...

1 éves német juhászkutyám ha meglátja magát a tükörben vagy egy autó oldalán vicsorogva, morogva menne neki "saját magának". Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ez eléggé súlyosnak hangzik. Idegrendszeri probléma, vagy kétségbeesett próbálkozás energialeadásra, szociális interakciók kiélésére.
2011. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez az, ettől félek én is. 2 hete kb. hoztam egy kis labradort és ki akart tépni a kezemből, úgy kellett leverni rólam. Azóta többen mondták, hogy van valami gondja és hogy szabaduljak meg tőle. De a szívem szakadna meg. A kis labrador pedig egy ismerősömnél van.
2011. szept. 22. 15:25
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgyhogy nem tudom mit csináljak!
2011. szept. 22. 15:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A kis labrador azt jelenti, hogy még kölyök?

Ha kölyökre is támad, akkor ott valóban gond van. Beszélj a kutyakiképzővel.

A német juhász elég nagy ahhoz, hogy veszélyes legyen, ha agresszív és nem fogad szót.

2011. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Fektettél bármennyi energiát abba, hogy szocializáld a kutyádat? Sétáltatod? Vagy csak nő a kertben, mint a gaz és csodálkozol, hogy antiszociális?
2011. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem túllihegitek. Teljesen normális. A kutyák nem használnak tükröt, így nem tudja mire vélni a dolgot. Egy olyan válaszát várd meg, akinek hosszú évek óta van kutyája, és szereti. Ugyanezt fogja válaszolni.
2011. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy a tükörképére vicsorog, de a kölyköt is támadta...
2011. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Szia kérdező.

Tudom, hogy ez nem ide tartozik, de mennyiért és hol vetted a labradort? Én is szeretnék venni a közeljövőben, de túl drága (elvileg).

2011. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A kis labrador 12 hetes. Igen, jártam velem kutyaiskolába, ott is ment volna neki az összes kutyának. Utcán tudunk sétálni, mert szöges nyakörv van a nyakában, így lehet vele sétálni. Kis korában egy 5-6 év körüli német juhászkutya társaságában volt, nem volt vele semmi gond, játszottak. Ezért gondoltam, hogy a labradorral se lesz semmi gond. De nem így történt. A kutyakiképzőm azt mondta, hogy nem rontottam el semmit, lehetséges hogy idegrendszeri problémája van, ő javasolta, hogy szabaduljak meg tőle. Pedig senkit nem bánt, bárki bejöhet tőle, az utcán is bárki simogathatja, örül mindenkinek. Vagy csak szimplán féltékeny?
2011. szept. 22. 15:44
 10/21 A kérdező kommentje:
Füzesgyarmaton vettem (Békés megye) és 7e Ft-ért. De már most okosabb, mint a német juhász volt ilyen idős korába, pedig vele is foglalkoztam éjjel-nappal.
2011. szept. 22. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!