Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Árminházi yorkie kennelről...

Az Árminházi yorkie kennelről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van valaki itt, akinek innen van yorkieja? Elég erősen nézegetjük ezt a kennelt, mert küllemre borzasztóan tetszenek a kutyái. Most elsősorban innen származó kölykök gazdáinak jellem és egészségbeli tapasztalataira lennék kíváncsi.


[link]


2011. szept. 22. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
selejt.
2011. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
selejt.
2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a baj vele?
2011. szept. 22. 20:43
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
torokgyíkosak a kutyák
2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mármint légcső-szűkületre gondoltok? Huhh, de jó, hogy megkérdeztem....
2011. szept. 22. 20:45
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan szaporítják ezt a fajtát, vigyázni is szeretnénk, hogy nehogy egy ideggörcs, beteg kutyát fogjuk ki, ezért nézegetjük már jó ideje a kenneleket és ezért érdekelne olyanok véleménye, akiknek személyes tapasztalata van velük. Kérni szeretném, hogy most attól, hogy ki mit gondol a yorkie fajtáról tekintsünk el. Ha valaki van, aki konkrétat tud róluk, írja meg. Köszönöm.
2011. szept. 22. 20:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A yorkihoz, mint fajtához nem értek, viszont az oldal igénytelen, a szöveg teli van helyesírási hibákkal, ez már gyanús. A EÜ szűrésekről sem ír semmit. Biztosan nem vennék innen kutyát, főleg, ha az egy olyan túlszaporított fajtájúról van szó, mint a yorki.
2011. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
EÜ szűrések? Egy oldalt találtam eddig, amin fent voltak a szűrési eredmények. Még az of New Deal kennel oldalán sem találtam szűrési eredményt, pedig az a legjobb nevű kennel az országban.
2011. szept. 22. 21:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igazából az EÜ szűrés a legfontosabb. Azért legalább a szülőknél illik feltüntetni. Mindenesetre ettől eltekintve is azt mondom, igénytelenségről árulkodik az oldal, ilyen fajtájú kutyát pedig nem szabad selejt helyről bekockáztatni.
2011. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szia!Ne hogy onnan vegyél kutyát,mert nem jó a tenyésztő.
2011. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!