Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyánk, szerintem...

Eltűnt a kutyánk, szerintem valaki tuti befogta, igazam lehet?

Figyelt kérdés

Nem most volt már, de még most is néha felmegyek a netre és beírom a keresőbe a fajtáját, nemét meg hogy elveszett és várom milyen képeket dob ki a web.

Még januárban tűnt el, szuka skót juhász, 5 éves. Körbeplakátoltunk 1 km-es körzetben, néhol tovább is mentünk. Felhívtuk a menhelyeket, sintértelepeket, állatorvosokat. Mivel chippelve volt, az állatorvos mondta, hogy szól ha valaki talált skótjuhászt hoz be, leolvassák a chippet és szólnak. De semmi azóta sem... Szerintem tuti valaki befogta, lehet el is adta, ha más nem, továbbszaporítási célból.. Csak azt remélem, legalább jó helyen van...


2011. szept. 22. 22:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
"Még most is van..."
2011. szept. 22. 22:01
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi az előző komment téves volt. Feltettük a képét netre is-Facebook, újságba is, mindenfelé.
2011. szept. 22. 22:03
 3/12 x) ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak elkeseríteni de akár el is üthették szegényt :/ amúgy ha valaki befogadja akkor elvileg állatorvoshoz is viszi (ha megteheti) ott meg talán le tudják olvasni a chipet, de sajnos nem mindenhol nézik meg.
2011. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

Bár előkerülni biztos nem fog már, de remélem én is, hogy normális, szerető családba került. Az állatorvosok úgy működnek, hogy országon belül összedolgoznak? Tehát ha az ország másik felébe visznek egy kutyát, akkor is megnézik, hogy rendben van-e a chip és a gazda?

2011. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második, ezt sajnos nem tudom...
2011. szept. 22. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
fajtamentőknél kerested? gyepmesteri telepen kerested?
2011. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 piggie válasza:
100%
ez nagyon szomorú,őszintén sajnálom!:(
2011. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj sajnálom szegény kutyust:S
2011. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Merre laksz? Mert a nálunk a menhelyen(Hajdú-Bihar megye) megfordult már egy két skót juhász, akit már örökbe is adtak, ivartalanítva. Viszont ha lett volna benne chip, biztos fel keresték volna a gazdiját. Tehát menhely kizárva.

Amúgy nagyon sajnálom, olyan rossz, hogy az ember ennél többet sajnos már nem tehet, csak reménykedni tud. :(

2011. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... Szerbiai, ill vajdasági vagyok. Nemrég egy menhelyen a neten találtam egy skótjuhászos képet, iszonyatosan hasonlított rá, de mégsem volt ő... Pedig ugy megörültem. A fején nem volt annyi fehér, mint a milyenkén, meg a fóle tövében több fekete volt, ám azért fel is hívtuk őket és akkor mondták, hogy a kutyus már 2 éve náluk volt, ugyhogy biztos nem lehetett a mienk. Örökbe lett adva már akkorra mire hívtuk őket.
2011. szept. 22. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!