Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám napok óta furán...

A kutyám napok óta furán viselkedik. Egyszercsak fogja magát és mintha valami elől menekülne, a farkát behúzva átrohan a lakás egy másik részére. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Eleinte azthittem azért csinálja mert nagyon kell kakálnia (bocsi a kifejezésért),de miután lentvoltunk sétálni és elvégezte a dolgát,azután is ezt csinálja.Kezdek aggódni,hogy mi miatt csinálja.
2011. szept. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám egyszer csinált ilyet, mikor nem bírtam kiirtani a bolhákat, és egyre jobban ették már szegényt (mint kiderült sünik laktak a kertben, és miattuk nem tudtam irtani rendesen). Szóval mindenképpen valami olyasmire tippelnék, hogy a hátsófertájon valami fura dolgot érez hirtelen. Csípés, esetleg viszkető férgek, vagy akár gyulladt bűzmirigy is lehet.
2011. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű fáj neki valami,és a fájdalom elől akar elmenekülni.Egy ismerősöm kutyája rákos volt és ő is pont ezt csinálta,szaladt körbe-körbe a lakásban.

Lehet,hogy férges vagy bolhás ahogy írták is,de ha ez kizárva akkor vidd el az orvoshoz,ő szépen átvizsgálja.

2011. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami kisállat, vagy bogár motoszkál a lakás azon részén? Vagy valami vegyszer szaga?
2011. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én szellem járta házaknál is hallottam ilyen esetekről...
2011. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azóta már ritkábban csinálja,de ha újra elkezdi akkor szerintem elviszem állatorvoshoz.

A szellemes elképzelés is felmerült bennem,de kiváncsi voltam hogy kapok-e ilyen választ itt,vagycsak én képzelek hülyeségeket...remélem azért egyszerűbb oka van a fura viselkedésének,és nincs szellem a házban...

2011. okt. 13. 17:38
 6/6 matika válasza:
Milyen fajta kutyád van? A tünetek amiket leírtál egy mopsz játékosságára utalnak. Mopszom van és ő akkor produkál ilyeneket amikor nagyon játszhatnék. Nagyon hamar lefárad és akkor lenyugszik.
2013. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!