Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Nagy vonalakban az, hogy végre! Ha kicsit árnyalni kéne, kár hogy még mindig nincs szó soha sehol a pórázkötelezettség eltörléséről bizonyos vizsga teljesítése ellenében.
2011. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Szuper! Valami elindult!
2011. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon szuper. Akik eddig rosszul tartották a kutyát azok majd most megszabadulnak tőle, jobb esetben csak kidobják, akik meg tisztességesen, azok szívhatnak, mert még ezért is fizethetnek és egyre csak rakják rájuk az újabb szabályokat és törvényeket...
2011. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát én speciel jól tartom a kutyát, de semmi szívás nem lesz benne, mert ivartalanított és chipezet. Ami alap lenne ha felelős kutyatartásról beszélünk. Talán így többen megfontolják az ivartlanítást, mert hosszútávon olcsóbban jön ki, mint az adó.
2011. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a kutyám nem beteg és nem szaporítom addig senki ne mondja meg nekem hogy ivartalanítsam-e vagy ne. Különben sem fogom ivartalanítani mert kiállításra is járunk. Ja és akkor jön az hogy akkor biztos sok pénzem van. De nem, és ezt az adót is tudnám másra költeni, meg leginkább elviekben is zavar. Inkább azokat a h*lyéket kéne csesztetni akik nem tartják jól az állataikat. Mert én jól tartom és mit kapok cserébe? Mindenhol utálnak, lenéznek, egy vonatra nem tudok felszállni, egy üdülőhelyre nem tudom bevinni a kutyám, lassan vastag láncon, szájkosárban, kényszerzubbonyban kell majd sétáltatni a kutyát, egy kutyafuttató, szemetes nincs. Csak az újabb és újabb szabályok. Akik meg rosszul tartják azok mindent megtehetnek, 10 kutyát tartanak, kiengedik az utcára, stb, ők nem paráznak ha valami történik de amúgysem történik semmi mert nem rajtuk tartatják be a szabályokat. Ez a véleményem.
2011. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz, ha ennek fejében olcsóbb lesz a veszettség elleni oltás. Nálunk ugyanis azért ilyen drága, mert ezen keresztül adózunk az állatok után...
2011. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos nem mindegy, hogy ki hol lakik. Nálunk van futtató, vannak kukák, sőt még zacskó is van kitéve. Szerencsére nem is lopják le. Én itt szívesen kifizetném azt az évi 3500 Ft ha kéne, de jobb ez így, hogy ivartalanytva van és nem kell.
2011. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy végre itt is bevezetik. Így talán majd jobban elgondolkodnak a rohadt szaporítók, akik csak a pénzt akarják kihúzni a kutyákból, utána meg szórják a beteg kutyákat a világba. Talán most majd elgondolkodnak, hogy hoppá mégsem éri meg 6 fajta kutyából is tartani kettőt, hogy szaporítsa őket. Remélem, hogy nagyon szigorúan fogják venni.
2011. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig volt és lesz is, aki kibújik alóla. Ahogy az oltást is sokan nem adatják be és semmi bajuk. Max akkor, amikor harapás történik.

Nem komoly összeg egy évre. Csak az a bibi, messze nem biztos, hogy valóban oda megy a pénz, ahova most szánják. Valamit úgyis kitalálnak, hogy a nagy közösbe landoljon.

2011. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy, ki hol lakik. Én a főváros mellett lakom, nem mucsán és mégsincs semmi. Mit csináljon pl az akinek több kutyája van és mindent megad nekik de ez már nehezére esne? Nehogymár csak a milliomosok tarthassanak kutyát. Valami mindig lesz "aminek még bele kell férnie" a pénzkeretbe, végtelenségig nem lehet bővíteni.

Majd akkor elfogadom az adót ha én megkapom a tiszteletet és a körülményeket.

2011. szept. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!