Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy elmebeteg kutya mindig...

Ha egy elmebeteg kutya mindig rám ijeszt, és lefújom sprével, akkor nem fog többet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretem a kutyákat nagyon, de az a bosszantó, hogy ha elmegyek a kerítés előtt, nagy csönd, meg bokrok vannak, majd örjöngve rám rohan, és habzó szájjal direkt akkor ugat meg, amikor csönd van, és nyugis vagyok.

És már nem tudok más merre menni, az úton nem mehetek, mert elütnek a barmok, akik száguldoznak, egyszer a járdán majdnem elcsaptak másik oldalt nincs járda, más merre nem tudok menni, mert nincs más utca, mert zsákutca.

És amikor ott megyek, már felkélszülök, hogy mindjárt jön az örjöngve ugastás, de kiszámíthatatlan, hogy mikor fog rámugatni, és neki ugrani a kerítésnek.

A gazdái, meg sz/rnak a kutyára, sose viszik sétálni, és nem csoda, hogy örjöng, ha megy valaki a kerítésnél.

És már rohadtul elegem van, hogy naponta 2 szer reggel, délután rám hozza a szívbajt.

Próbáltam maxon hallgatni a zenét, de akkor is áthallom azt a morgó, ugató kutyát, és megijedek ugyan-úgy.

M?it lehet ez ellen tenni?

Azt tervezem, hogy legközelebb lefújom a kutyát valami sprével, mert rohadtul elegem van...

Érteni fogja a célzást?


2011. szept. 23. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kutya hibája h ugat, hiszen ez a dolga. neked meg mivel jobb h lefújod szegény kutyát sprével????ezt így szokták hívni: ÁLLATKÍNZÓ!!!!!
2011. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
28%
Legközelebb ijeszd te meg őt!:-DDCsináld te is ugyan azt,lehet elmegy tőle a kedve)) csak előtte néz körül lát e valaki mert ha igen számíthatsz rá hogy a zacc osztályon kötsz ki))
2011. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
az első hozzászólónak teljesen igaza van. A kutya azért van, hogy őrizze a házat, nem azért, hogy nehogy téged megijesszen. Ő nem tudja, hogy te csak egy ijedős járókelő vagy, ne fújd le, mert ha a gazdája észreveszi, akkor szépen feljelent. Vagy kiengedi a kutyát !!!
2011. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Persze megérti, jó példa lesz neki és többet nem húz ujjat veled! :D

vagy lehet h semmire se mész vele és még őrültebb lesz.

2011. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Ez tényleg egy idegesítő probléma, de nem tehetsz semmit, ha rráfujsz, akkor még vadabb lesz. Esetleg megszokod. Mondjuk nekem is volt ilyen esetem, választhattam, hogy abban az utcában megyek, ahol kóbor kutyák vannak és bármikor rámtámadhatnak, vagy a másik utcában, ahol szimtén egy ilyen kapun lógó kutya hozta rá a szívbajt. Végül én úgy küzdöttem le az érzést, hogy egy házzal előbb elkezdtem futni, vagy kerékpárral fergyorsítottam és nem volt időm meglepődni, azt meg leszartam, ha hüjének néztek, az a lényeg, hogy nem ilyedeztem.
2011. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
47%
Én megértem, hogy dühös vagy emiatt, de szerintem inkább a gazdáját kéne lefújni...!!! NA de komolyabbra fordítva a szót, szerintem meg inkább vigyél magaddal néhány szelet felvágottat, és dobd be neki.... Idővel majd kiderül, hogy mi változik...
2011. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
21%
Igen a kutya dolga tényleg az, h jelezzen, de nem az, h őrjöngve rohanjon neki a kerítésnek. Fújj de utálom az ilyen dögöket. Ilyenkor mindig elgondolkozok, h mi lenne, ha egyszer kiszabadulna. A gazdái nem fogják észrevenni, h lefújod?
2011. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Állj meg vele szembe és néz a szemébe folyamatosan,és utánna ijeszd meg !
2011. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
ha tudod hogy ugy is ott van és megugat, akkor már azon mit lehet ijedezni?
2011. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Úgy hallottam, h a szerecsendiót fújsz a kutyára, orra felé, azt nem szereti..

Az nem megoldás, attól lehet még jobban bevadul!!

De az sem rossz 5let, ha "lefizeted" valami hússal.

Állítólag szeretik a cicákat..apósom mondta!

2011. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!