Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet otthon saját agility...

Lehet otthon saját agility pályát készíteni?

Figyelt kérdés

Lesz egy golden retrieverem és egy keverékem. Szeretnék nekik agility pályát építeni, de nem tudom, hogy lehete. Ha esetleg nem lehet, akkor pl: boltban lehet kapni?


erre gondoltam:

[link] przeszkod-korzystny-zestaw-4-elementy_0_b.jpg


[link]


2011. szept. 23. 22:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Hm, akkor neked mindenképpen VBn a helyed... esetleg mutatnál a kutyádról videót?
2011. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De amúgy én csak hobbiból szeretném csinálni. Tehát mondjuk séta előtt vagy után "elővenném" és mondjuk az egyik akadályt végig csinálja. Vagyis nem verseny-szinten csinálnánk. Azért is szeretnék otthon barkácsolni ilyet, mert nem akarok sok pénzt egy interneten megrendelt hobby aiglity pályáért

2011. szept. 25. 13:28
 13/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De amugy én nem versenyszinten csinálnám ezt. Tehát séta előtt vagy után végigcsinálnánk a pályát vagy csak egy részét és ezzel az aznapi agilityzés "el lenne intézve".

Vagyis csak hobbi szinten űznénk és nem versenyre való felkészülésre. Ezért szeretnék csak egy otthonilag összebarkácsolt agility pályát használni.


Amúgy milyen más kutyás sport van még, amiben egy golden is jó lehet és otthon is kivitelezhető (tehát otthon is pl:összebarkácsolható és nem kell hozzá extra dolgokat beszerezni)?

2011. szept. 25. 15:09
 14/35 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem vettem észre és véletlenül 2x írtam ki :)
2011. szept. 25. 15:13
 15/35 anonim ***** válasza:
26%
09-24 12:15, ez baromság... Nemvalószínű, hogy profi szinten szeretné csinálni barkácsolt akadályokkal, mellesleg a kutya fejkével kell gondolkodni, és nem egy oktató segítségét kérni, akinek többsége csak kiolvasott erről egy könyvet... Vagy csak beleolvasott?
2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%

fölöttem szóló:

hát pedig egyedül az a hozzászóló szólt jól !!!

neki van igaza ;) (végre egy normális)

2011. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

amúgy arra a videóra én is nagyon kíváncsi lennék...


könyvet ? hát elég szomorú ha felétek van olyan személy, és edzőnek meri magát nevezni... egy edző igenis több éves (vagy inkább évtizedes) tapasztalattal rendelkezik, érti amit csinál, szerencsétlen kezdőknél is figyel a FOKOZATOSSÁGRA, stb.. stb.. tehát a kérdezőt sem kell itt biztatni hogy rakjon minél nehezebb pályát! ja meg remélem nem fogsz 2 méter magasat ugratni vele, hogy húúúú de ügyi, ajánlom hogy olvas utána (és még pár kutyanevelési könyvet) (meg ha picit is utána néztél volna, találhatsz egy csomó golden agilitys vidit)

2011. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%

én nem tudom, miért kell ennyire hitetlenkedni.

ezek szerint Nektek nem ment ilyen könnyen a dolog.

nekem meg ez a furcsa.:)


nyilván kutyája és gazdája válogatja.


a kutyám egy 17 kilós keverék, szerencsés testfelépítéssel és agyi képességekkel, ennyi.

na meg jutalomfalattal igen jól motiválható.:)

nem értem, mi annyira érthetetlen ezen!

2011. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Ha van pár régi seprűnyél, vagy felmosónak a rúdja, az is jó. Egy sátorvas-szerűséget kell az aljára drótozni, és úgy könnyen leszúrható. kisbak is jó szolgálatot tehet, meg a parkokban is lehet padot ugrabugrálni, ha a csúnya bácsik nem látják. Nem kötelező 100 % ban agilitizni, lehet játszani is, de tényleg jó ha jársz valahová, mert akkor célzottan tudsz játszani, és akkor fog a legjobban fejlődni.
2011. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kérdőjelezem meg, h végigment-e az akadályokon másodikra hanem azt h milyen színvonalon és milyen íveken....
2011. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!