Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet otthon saját agility...

Lehet otthon saját agility pályát készíteni?

Figyelt kérdés

Lesz egy golden retrieverem és egy keverékem. Szeretnék nekik agility pályát építeni, de nem tudom, hogy lehete. Ha esetleg nem lehet, akkor pl: boltban lehet kapni?


erre gondoltam:

[link] przeszkod-korzystny-zestaw-4-elementy_0_b.jpg


[link]


2011. szept. 23. 22:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
25%

figyelj te nagy okos, ne hogy neked legyen már nagy a szád azzal a pár edzéssel amint részt vettél! "örülök" hogy te már ettől akkora "agilitysnek" érzed magadat és osztod az észt

te vagy aki itt fáraszt engem-meg gondolom a másik versenyző agilityst is

én meg csak vidit kértem

ja és bocsika már, én szégyenlem magam, mert folyamatosan építettem fel a kutyáimat, és nem egyből egész pályán, összes akadályon rángattam őket végig, hanem kisebb kombinációkon és folyamatosan nehezítve a dolgokat, óóó bocsánat, nem is tudom hogy mertem ezt megcsinálni...



semmi gond ha nem nemzetközi szinteken akarjátok nyomni, hanem a baj az hogy nem kéne dobálózni az AGILITY szóval, mert az nagyon nem az amit ti csináltok/ v majd akartok ;)

meg azért kéne az edző hogy tényleg ne legyenek elbszva a kutyáitok, meg ne tegyétek már tönkre tényleg azzal hogy első alkalommal 2 méteres ugratóval, halálosan veszélyes akadályokkal, stb... mint pl. ez a betonos dolog is, ami eszetekbe nem jutott volna...


de tényleg mindenki azt csinál amit akar, hajrá csak ;)

2011. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem nem, télleg köszi a betont! És jobban szeretem ugribugrinak nevezni azt mit csinálunk, mert nem több annál, de a semminél mint talán már írtam, ezerszer jobb, és több sikerélményt is ad. S ha a kutya végig is megy simán, félelem nélkül a profi agility pályán, még igencsak óvatos lehet egy deszkákkal kirakott, ujjnyi résekkel tarkított gyalogos felüljárón.
2011. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Szia! Én nekem is van egy kis keverékem, és én vettem a boltban lécet, lefestettem és felraktam. Nagyon egyszerű, esőálló, igaz nem vasból van, de bírja. És nem is olyan drága, mintha vennél egy egész pályát!
2013. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
"1-2 vödör elég hozzá".. ne haragudj kedves hozzászóló ,de az agility akadály nem vödrökből áll. Viszont ha nagyon olcsón akarod megoldani akkor vagy pvc cső vagy könnyű fából érdmees csinálni vagy csináltatni. Paramétereke az agilityben be kell tartani ,mert nem mind1 ,hogy mekkorát ugratsz a kutyával. Azt ajánlom járj el közeli kutyasuliban ahol van agility és ha már látod ,hogyan megy akkor csinálj csak. Nagyon könnyen elronthatod a kutyát az otthoni ,tapasztalatlan agility kezdésével esetleg a további tanításával.
2013. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nálam az alagút a tesóm játéksátrának az alagútja :P
2014. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!