Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvaszról vélemények?

Kuvaszról vélemények?

Figyelt kérdés

A Nagy mamáméknak sok Kuvaszuk volt! Tudom hogy jó Őrző kutyák és nem bántják a jószágot. Tapasztalatok vele? Gyerekkel pl.(14 éves gyerekkel) Vagy egyéb dolgok? Nekem a betörők ellen kéne! Mennyire válik be?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 24. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megnevelve az egyik legjobb.

Ha kiskorától nálatok van és ti nevelitek akkor talán mégjobb. Csak tapasztalt gazdinak való nem jó első kutyának.

Szép kutya,harciaas, családszerető. Én mikor kicsi voltam mamámék kutyáján (az is kuvasz volt) még ültem is és sétált velem:) pedig nem voltam több4-5évesnél.

Megkötni nem szabad mert akkor idegbeteg lesz!!!

2011. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem! A választ nagyon szépen köszön! Nem nem akarjk meg kötni! És egy kis kölyköt szertnénk hozni. Nem kezdő gazdi vagyok már volt Kaukázusim is....
2011. szept. 24. 14:26
 3/12 anonim ***** válasza:
jaj !! bocsi ugyolvastam kokuszról XD de vaksi vagyok sorry
2011. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
XD Nem baj!
2011. szept. 24. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:

nemtudom miért pont kuvaszt akartok, de szerintem nagyon jó választás, ugyhogy csak hajrá:)

Ha nem vagy kezdő gazdi akkor szerintem jó lesz az.

2011. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A válaszokat kösszönöm! Azért még más fajta ajánlat estleg??
2011. szept. 24. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Kuvasz nagyon jó választás, nagymamámnak is az van 6 éve. :)

Ha másik fajtát is ajánlhatnék, az a golden retriever lenne. :) Mivel írtad, hogy nem betörők ellen kellene, ez az egyik legjobb választás.

Ember szerető, és imádja a gyerekeket! :)

2011. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A válasz köszönöm! De szrintem te el olvastad én ezt írtam hogy: Nekem a betörők ellen kéne!
2011. szept. 24. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy maradjunk a magyar fajtáknál, talán a komondor, vagy a puli. Én megveszek a pulikért:) Házőrzésre is megfelelő kutya és társnak is. Szép is és nem kicsi előny, hogy kevesebbet eszik mint a kuvasz(ha mondjuk nem álltok olyan fényesen anyagilag akkor ez előny, hiszen kb fele vagy harmad annyit eszik)

Bár szerintem a kuvasz is tökéletes, de ha még ajánlani kellene akkor komondor, puli, németjuhász ami gyerek mellé megfelel.

2011. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pilink az van msot egy nagy testű keresünk mellé!
2011. szept. 24. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!