Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier mitől lehet...

Yorkshire terrier mitől lehet fekete, és ezüst így egyszerre? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy (nem törzskönyvezett) kutyust,és így néz ki: [link] és

[link]

Ez így rendben van?Csak mert én még ilyet nem láttam,aminek fekete ÉS szürke is van a barnán kívül.De ez nem mérvadó,mert annyira nem is figyeltem,szóval lehet hogy nem gond.Vagy sötéten születnek és fokozatosan ezüstösödnek(amelyik)?

Továbbá törzskönyv nélkül honnan lehet tudni,hogy milyen idős az állat?Ennél az eladónál különböző korú kutyák vannak,miből tudom hogy ennek az oltási könyvét adja ide?

És ha ezt így kép alapján meg lehet állapítani,megírnátok hogy szerintetek milyen idős?


2011. szept. 25. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ő egy yorki kiskutya. fekeétn születnek, és később világosodik a szőrük. Ha több is van az eladónak, és törzskönyv sincs, akkor ő már valószinűleg egy agyon elletett kutyus, vagy épp nem vemhesül, igy megszabadul tőle, mert minek olyan ami nem hoz hasznot:(
2011. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

szaporítótól ne vegyél kutyát!!!!!!!!!!!

[link]

amúgy meg mit akarsz egy kis keverék korcstól? feleljen meg a standardnak?

2011. szept. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emy1991 ***** válasza:

Am meg a tenyésztés is szaporítás. Nekem sok ismerősöm tenyészt kutyusokat és simán meghamisíthatja bárki a törzskönyvet. A tenyésztés is ugyan olyan, mint a szaporítás(kivéve, esetleg ha versenyekre jártatja)csak drágábban adja el.


Nekem is yorkim van és abban igaza van az 1. írónak, hogy ő már nem kölyök. Az én kutyusom 5 hónapos és több fekete, mint azon a kutyuson. Kicsit válassz,ami fekete és cser színű.

Ha bármit szeretnél kérdezni nyugodtan írj.

2011. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!