Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vizeli le a kutyám a...

Miért vizeli le a kutyám a lakásban lévő dolgokat? A kutyám 3 éves és már korán szobatiszta lett, kertesházban lakunk. Egészen idáig nem is volt ezzel probléma, de ha bejön akkor lepisil valamit. (hűtő, szárító, üdítős flakon. ) Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért jelölmert nincs ivartalanítva.

Ivartalanítathatod. Ha szerencséd van még leszokik rőla, bár előbb kellett volna amikormég nem szokta meg.

2011. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyanezt csinálta.

Lakásból költöztünk családi házba. Átköltözéstől elment az esze, attól kezdve jelölni kezdte a területét a szobában.

4- éves korától 9 éves koráig csinálta. Ekkor beteg lett és el kellett altatni.

Soha többet nem lett szobatiszta, kipróbáltuk a spayt, nyugtató illatosítót stb.

Nem nagyon kutatják, a kutyák idegrendszeri megbetegedéseit, ember is megbolondulhat, így kutya is. Csak a kutyát nem kezelik, az USA-ban lehet, hogy már ezzel is foglalkoznak, nálunk meg semmi.

2011. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem nevezném rászokásnak, kb. háromszor négyszer csinálta az elmúlt napokban
2011. szept. 25. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Folyt.

Ivartalanítottuk is!!!

2011. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ivaros kan,ugye?
2011. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen ivaros kan, de a régi kutyáink is azok voltak mégsem piszkítottak a lakásba
2011. szept. 25. 19:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya egyforma. Az egyik jobban jelölmint a másik. gyorsan ivartalanítassátok
2011. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1./Kijelöli a saját "territóriumát", ezzel közli más esetleg közelben lakó kannak, hogy azon a területen ő az úr!

2./Szagot hagy nősténynek, és várja a vissza-választ

3./Rossz szokás, amiről le kell szoktatni! Ellenkező esetben a végén még a te lábad szárát is "megjelöli".

2011. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kan Foxterrieremmel ugyan ez volt a gond. Nincs a mai napig sem ivartalanítva. Nálunk a tiltó szó a fúj. Mikor rajta kaptam hogy jelölt mondtam hogy fúj és egy kicsit meg húztam a fülét. Ez 3x kellett meg csinálnom és le szokott róla. Nekem hatásos volt a módszer.( a tiltószó az legyen amit te használsz)
2011. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

esetleg valami más, kevésbé drasztikus ötlet?

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad: részvétem a kutyus miatt!

2011. szept. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!