Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labrador jól elvan egy...

Egy labrador jól elvan egy német-juhásszal?

Figyelt kérdés

Szeretnénk vásárolni egy labrador kölyköt. De az albérletben ahol lakunk (illetve egyelőre csak a párom) van már egy német-juhász. Ez a kutyus nagyon barátságos, okos kutya, épp, hogy nem szólal meg. Volt kutyasuliban is, díjnyertes szülők "gyereke".

Mi szeretnénk egy labrador kölyköt. Szerintetek ellesznek együtt? Természetesen nem most, míg kölyök, hanem már mikor kicsit nagyobb lesz, tudnak egymás mellett "békésen" eléldegélni?

Természetesen kertes ház.


2011. szept. 26. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A labrador nagyon alkalmazkodó fajta, semmi agresszivitás nincs benne. Inkább a németjuci lehet féltékenyebb, de ha tényleg ilyen szelíd kutya, akkor nem lesz gond.
2011. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szelíd...előfordult, hogy egy hónapig nem látott és utána nekem egyedül kellett mennem a házhoz, semmi gond nem volt (pedig bevallom irtóztam kicsit) első perctől hozta a kis labdáját, hogy játszodjunk...
2011. szept. 26. 13:03
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Üdv.!


Én egy magyar nemzetiségü juhász vagyok, és annó a Nagy Juhász Konferencián (NJK) találkoztam a német kollégákkal és azt vettem észre hogy nagyon barátságosak csak hát ugye németül beszéltek. Labrador nem volt nálam csak Morzsi a 6 éves puli, de megsimogatták Őt is.


Egy kérdés a kérdésre: Nekem felsőfokú haszonállatterelési adminisztrátor manager képesitésem van. Ez a kutyasuli nevü dolog ez valami új papír amit elvárnak?


előre is köszi!

2011. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lökött :DDD


1.

2011. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második: Köszi :)))))))
2011. szept. 26. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Az sosem attól függ, hogy kutyák elvannak-e egymással, hogy milyen fajtájúak. :) Ez attól függ, hogy ki a falkavezér. Ha te, mint gazdi az vagy, akkor a kutyádnak kötelessége elfogadni az új családtagot. Ha nem vagy az, akkor a kutya eldönti, hogy akarja-e vagy sem? :)

Nálam sosem volt ebből baj. Pedig nagyon sok kutyám van/volt életem során. :)

A mostani németjuhászom úgy pátyolgatja a csivavákat (kan létére) mintha a gyerekei lennének. Pedig a németjuhász a legfiatalabb.

Más idegen kutyákkal is el van, addig amíg azok nem próbálkoznak felülkerekedni nála. Akkor világháború.. :)

2011. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13.39.-es vagyok

Azt még elfelejtettem mondani, hogy a csivavák közül is az egyik kan, és a márciusban érkező németjuhász kölyköm is kan lesz. Mégsem lesz verekedés a fiúk között, mert nem ő a vezérek. :)

2011. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem van mindkettő,én nem tudom mi baja a német juhásznak,de sokszor nagyon durván játszik a labimmal és össze is verekedtek párszor,és mindig a németjuhász kezdi, ráadásul a labi lány a német pedig fiú..
2011. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
itt mindkettő fiú lenne...
2011. szept. 26. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!