Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül általában egy...

Mennyibe kerül általában egy kölyök dobermann?

Figyelt kérdés
Lassan rászánom magamat hogy vegyek egy kölyköt. Már régóta készülök erre, kiolvastam több könyvet is a gondozásáról. Csak az árakkal nem vagyok tisztában. Láttam 10 ezertől kezdve 150-ig. Nem hinném hogy olyan sok különbség lenne a kettő között, sőt. Vagy mégis? Megéri megvenni pl. a 60 ezres dobit, vagy van arra esély hogy a 10 ezres is lehet ugyan olyan jó?
2011. szept. 26. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
vegyél inkább egy kis csivavát
2011. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Első.. a csivava drágább mint a dobi.


Szerintem attól függ, hogy milyen a szülők eredményei és törzskönyvesek-e a kutyusok vagy sem?

A németjuhászomat én is törzskönyv nélkül vettem, olcsón, szerencsére tökéletes idegrendszerű, betegségektől mentes munkavonalú németjuhász, a következő törzskönyves lesz és a csillagos eget veri az ára, de megéri, mert a szülők és a kölykök is törzskönyvesek, szintén munkavonalú családból származik. Apja, anyja munkavizsgás, stb. De nekem megéri.

Szóval a lényeg ezeken van.. ettől olyan eltérő. :)

2011. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%

Kennelek.:

[link]

[link] magyar_dobermann_kennelek_-_budapesten_es_pest_megyeben/14255735

[link]


Doberman viselkedése.:

[link]


Doberman eladó.:

[link]


Doberman ingyen elvihető.:

[link]


Sok szerencsét hozzá!:D;)

2011. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Itt olvasgass, hátha tisztul a kép:

[link]

2011. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2011. szept. 26. 14:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:28

Légyszi ne linkelj be tetves szaporítókat!

2011. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen, inkább veszek 50 ezer forintért egy jó kutyát, mint 10 ezerért valami rossz idegrendszerűt
2011. szept. 26. 14:36
 8/20 A kérdező kommentje:
bár Z.O.L, amit küldtél linkben, arról van szó, hogy százezerért vettek valami kis divatos kutyát, amivel nem voltak megelégedve. Ennek ellenkezője is előfordulhat? Szóval olcsón jó kutyát?
2011. szept. 26. 14:39
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

Z.O.L amit mond sose jó!

Ne hallgass rá, a te érdekedbe!

2011. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mondja ezt egy 58%-os! :D:D:D Te vagy az, aki a múltkor is belém kötött? Még mindig nem heverted ki a vereséget? Írnék privátot neked szívesen, de még a címed is letiltottad. :)


Bocs 59%-os vok!XD

Az nem én voltam.

2011. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!