Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem zavar amikor...

Csak engem zavar amikor valaki "kislányozza" a szuka kutyát illetve "kisfiúzza" a kant?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék megbántani senkit. Imádom a kutyákat, nekem is van kettő, de hát ők mégis csak kutyák, nem kislányok kisfiúk :)
2011. szept. 27. 00:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Én csajoknak hívom a kutyámat és a macskámat úgy kollektíven. Gügyögni nem szoktam, de azért beszélek velük, mintha emberek lennének. Szerintem sok mindent meg is értenek. A kislány/kisfiúzás túlzás kicsit, de az mégis csak idegesítőbb, amikor picikémnek hívják, és úgy gagyorásznak nekik, hogy majd a mami ad neked iszikét, meg hamikát...
2011. szept. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, beszélni én is szoktam hozzájuk, biztos, hogy sok mindent meg is értenek :) Hát igen, a gügyögés...épp most igyekszem erről leszoktatni szüleimet :D
2011. szept. 27. 00:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor mondom neki,hogy kislány,ha szűk családi körben vagyunk.

Idegenek előtt nem nyáladzok.

-Jaj de szép kislány!-és lihegve dörgölőzik:)

2011. szept. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jaaaj, mielőtt félreértés történne, nem az zavar, vagyis inkább nem az nem tetszik, hogy otthon, ki hogyan hívja a kutyáját, vagy hogyan becézgeti, hanem itt gyakorin az ilyen kezdetű kérdések: pl:... "nemrég kaptam egy yorki kislányt", vagy "mit csináljak,ha a kisfiú németjuhászom?" ... (természetesen ezek csak példák voltak, nem tudom, hogy van e valóban ilyen kérdés, de belefutottam már pár hasonló jellegűbe ) :)
2011. szept. 27. 01:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
és ez miért is zavar téged?
2011. szept. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos fajta kutyák kihozzák az emberből a gügyögést.

Én mindig is utáltam azokat akik gügyögnek a kutyájuknak, meg masnit meg ilyesmiket tesznek a rájuk.

Na és most vajon mit csinálok?

Nem rég a sintér telepről kiharcoltam egy beteg yorkit. Sikerült az életét megmenteni, és NANÁ, hogy gügyögök, meg gumit meg masnit teszek a hajába, és stb.....

2011. szept. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha így mondják. Amúgy se illene a bazi nagy kuvasz kutyámra azt mondani, hogy kislány. Habár gyönyörű kutya, na de azért már ne nyáladzunk.
2011. szept. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Figyelj ki tudja, hogy ki írja ki a kérdést. Lehet, hogy egy kislány akinek hirtelen nem jut az eszébe mert nehezen tud hozzászokna a furcsa szavakhoz. Én is barátnőm kutyáit úgy ajándékoztam el, hogy kisfiú kislány mert kaptam 1 kérdést, hogy a kan a lány? Na akkor kiakadtam de így néhány ember jobban megérti. Miért baj ez amúgy? Szerintem majd a kislányát nem szukáza..:D de ha valaki ezt leirja akkor kitör a világháború? :O
2011. szept. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert babakutya. miért baj ez? Én is igy nevezem őket ha vannak kiskutyáim. Kedvesebb. Aztán amikor már nagy lovak, akkor csajok, sőt, néha magázom is őket. Csak azt nem értem, hogy ez téged miért zavar?
2011. szept. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

engem is kicsit zavar, de néha azon kapom magam, hogy én is lányt/fiút mondok...


a szukácska kicsit hülyén hangzik...:D pláne a kanocska...


én millióképpen becézem amúgy a sajátjaimat (4 kutya, 2 macska), beszélek hozzájuk, de mondjuk nem olyanokat, hogy iszike meg hamika...

a gügyögés csak szeretgetésnél van, de az is inkább csak becézgetés, mint nyáladzás...:)


szerintem nincs ebben semmi rossz, ha a parancsokat képes az illető normálisan kiadni a kutyájának...

2011. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!