Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amerikai staffordshire...

Van egy amerikai staffordshire kölyök kutyám most 15hetes. A szemfoga letört 9hetes korába. Kérdésem a következő:az még tejfog vagy már nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Tuti tejfog.

Hogy tudott letörni?

2009. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal 4-6 hónapos korukban váltanak fogat a kutyák, szóval elvileg még bőven tejfog volt, de vigyázni kell vele, mert ha maradt valami a fogból, akkor az okozhat problémát...
2009. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, az még tejfog.nem tudom h tört le de pl ha rongyoztok vele akkor vigyázzatok, inkább akkor amikor a fogváltás már megtörtént, vagyis minden foga teljesen kibújt és nincs tejfoga, mert ilyenkor deformálódhat, ha túlzásba viszitek.amúgy nekem pitem van, az enyém 8 hónapos:)képet nem tudsz linkelni a tiédről? kivi vagyok..
2009. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy hivtalosan nincs pit..:)

De szerintem is tejfog volt. Nekem egy zemle színű Staffordm van. Ő kislány. Rongyozással csak óvatosan ilyen pici korban! A fogak épsége fontos! A link engem is érdekelne..:)

2009. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majdnem biztos, hogy tejfog volt! Húzós-tépős dolgokat nem csak a foga miatt nem szabad túlzásba vinni, a nyakcsigolyák is szétcsúszhatnak kis mértékben ilyen fiatalon. Fél éves kora után simán játszhatsz vele akár mit, a felnin/kötélen való csüngést és a magasba ugrálást érdemes 1 éves kora utánra hagyni, mire teljesen kifejlődik mert a térdizületének is baja lehet. Természetesen most is gyakorolhatja ezeket a játékokat csak nem szabad túlzásba esni!

Egy Pit gazda.

2009. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

meg kell nézetni az orvossal, mert a letört tejfog nehezebben hullik ki így akadályozhatja a maradandó fogat, ami esetleg rossz irányba bújik ki, eltolja a mellett lévőt vagy ki sem jön.


A letört csonkot amennyiben valóban tejfogról van szó mindenképpen ajánlott eltávolítani. 4-5 hónapos korban történik a fogváltás kinél gyorsabban kinél lassabban.

2009. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:40

te is tudod hogy van, csak nálunk betiltották a tenyésztését és csak engegéllyel tartható. és mármost azt te is tudod hogy könnyen lehet csalni...egyszerűen ha megkérdezik tőlem milyen fajta akkor staffordshire terrier.aki meg nem ismeri az így járt. jó, rendben nem törzskönyves ezért nem lehet 100%-osan azt mondani h pit, de nem sztafi (meg tudom különböztetni a 2-t, ha nagyon hasonlítanak, akkor nem).

2009. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!