Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy bolonyéz kutyám és ha...

Van egy bolonyéz kutyám és ha ő nem akarja hogy megsimogassam vagy hogy ölbe vegyem morog mit tegyek? Lécci seítsetek!

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

1. Tanulj meg normálisan írni

2. Tanuld meg, hogy a kutya, az kutya, és nem kisbaba

3. Vidd el egy kutyaiskolába, vagy add egy olyan embernek, aki ért is a kutyákhoz, nem úgy mint te.

2011. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Osztom az első kommentelő véleményét..vagy nagyon fiatal vagy..vagy egy felnőtt aki kisbabaként kezeli a kutyáját..egy biztos te nem értesz hozzá..nem a kutya hibája..
2011. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"a domináns egyednek három fő kiváltsága van: 1. „Privát terület határa”, azaz a dominánsabb egyed közelébe, vagy az általa birtokolt helyekre a másik csak engedéllyel jöhet be. 2. „Ez az én dolgom”: a magasabb pozícióban levő egyed bármit tehet a többiek zavarása, beavatkozása nélkül, például ehetek a földön, locsolhatok a kertben, felvehetem a cipőm, stb. anélkül, hogy a kutya ott lábatlankodna. 3. „Közös akció vezetése”: bármit is csinál közösen két vagy több tag a csoportból, mindig a vezető dönti el, hogy mit, mikor, merre, stb. "


Hát úgy látszik az első kiváltságot ő állítja fel veled szemben. Fordíts rajta! Játszd azt te is egy hétig, hogy ha a közeledbe menne, akkor elmorgod, elzavarod onnan.

2011. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
segítséget kértem nem kiosztást az bírással meg siettem a legértelmesebb válasz a harmadik volt ő normális és egy jó tanács azelső kettőnek az ajánlom hogy másoknak ne írjatok ilyen válaszokat mert rossz vége lesz BUNKOK
2011. szept. 27. 17:01
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Úristen de megijedtem..te meg ne nethuszárkodj ha még a saját kutyád fajtáját sem tudod leírni..szánalmas amúgy mi lesz leolt valaki neten keresztül..nevetséges vagy.. 2.hozzászóló voltam..
2011. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
LE VAGY SZARVA NEM FOGOK EGY ILYEN HÜLYE MIATT IDEGESKEDNI!!! BUNKÓ GYEREK
2011. szept. 27. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd este 6-tól a nationalgeographic-on a csodálatos kutyadokit.

Ő nagyon sok esetben a falkavezérségen keresztül oldja meg a problémákat (nagyon helyesen, és igen hatékonyan) , neked pont ilyen irányú képzésre van szükséged.

2011. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Am. a kutyám ilyen mert el van kényeztetve és nem csak az enyém ilyen,és szörnyű kiskora volt anyám palija miatt úgyhogy megértem meg mostmár nem csinálja. -.-"
2012. nov. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!