Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen kutyafajta?

Van ilyen kutyafajta?

Figyelt kérdés
Szóval, olyan kutyust szeretnék, aki közepes-nagy termetű, bolondos, lehessen rajta nevetni :) a hosszú sétákat, túrákat bírja jól :) vannak ilyen fajták?
2011. szept. 27. 21:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy energikus könnyen tanítható és rövidszőrű :)
2011. szept. 27. 21:24
 2/19 anonim ***** válasza:
labrador retriever,golden retriever.nekem labradorom van es mindig meg tud nevettetni
2011. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy a labrador es a golden hosszuszoru
2011. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem labrador és golden keverékem van én is azt mondom engem is mindig meg tud nevettetni bírja a hosszú sétákat és a labrador nem annyira hosszú szőrű!
2011. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embert, akinek magyar vizslája van és nagyon okos, játékos kutya. Le szoktak vele menni a tóhoz (vagyis nem tudom járnak-e még). Nagyon ügyes, még kint is megcsinálja, amit kérnek tőle. Tehát nagy termetű is, vicces, bolondos is és jól bírja a túrákat. :D
2011. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Boxer! Igazi bohóc, egész életében egy mókamester. Nagyon intelligens, könnyen tanítható, ugyanakkor ha kell megvédi magát és a családot is. Gyerekekkel nagyon jól kijön, felmérihogy mekkora kért tudna tenni egy gyermekben, és ehhez mérten kommunikál, játszik vele. Nagyon energikus, sportos kutya, igényli a napi 1-1,5 órás sétát.

Fajtaleírás: [link]

2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) én a boxeren vagy esetleg a bullterrieren gondolkodom. valakinek van ilyen kutyája?:)
2011. szept. 27. 21:39
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a boxer és a vizsla jutott eszembe. A boxer viccesebb szerintem, de a vizsla könnyebb eset :) AMúgy szerintem egy jópofa foltos vagy csáléfülű keverék kutyus is tud ilyen lenni!
2011. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
vizslák,boxer :)
2011. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A boxer a nyomott orra miatt kissé nehezebben bírja a meleget, hőgutát kaphat, ezt számold bele! De tényleg vicces, mókás kutya. Én a vizslára szavazok, de bárhogy is dönts, tenyésztőtől vegyél, törzskönyvvel, még ha tovább is kell gyűjtögetned!
2011. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!