Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik hámot válasszam húzóhám...

Nory0722 kérdése:

Melyik hámot válasszam húzóhámnak biciklizéshez?

Figyelt kérdés

A két kutyám közül az egyik(beagle kan) nem szereti a hámokat. Mikor ráadom,amíg nem indulunk el,dörgölődzik mindennek,falnak,kocsinak,kerítésnek. De ha már biciklizünk/megérkezünk az erdőbe és elengedem,nem zavarja a hám,nem arra figyel. Húzza is a biciklit,bár nem nagyon engedem,de így inkább húzóhámot szeretnék,de olyat,ami nem ér végig a hátán,mert mikor kocsi jön,magam mellé húzom.


Télen szánkózásnál szeretnénk őket kipróbálni húzásban,bár nem magunka huzatni,max egy kisgyereket és azt sem sokáig.


Szeretnék olyat,ami tartós,kényelmes és az ára sem nagyon nagy. Ezeket néztem ki,melyiket ajánljátok? Vagy esetleg más?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. szept. 27. 22:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Utolsót kissé drágának találom,de az lenne szerintem a legjobb. Ha valaki tudna ilyet vagy hasonlót olcsóbban,megköszönném!
2011. szept. 27. 22:35
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyiket se.

Húzóhámot vegyél: [link]

2011. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

úgy van, ahogy az utolsó mondja!


a belinkeltek közül egyik sem húzóhám (hiába írták rá...)!

2011. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó,de ezzel nem nagyon tudnám magam mellett tartani,mert nem a háta közepén ér véget. Már beszéltem egyszer pont ezzel a lánnyal,aki a belinkelteket árulja,és mondta,hogy akkor ez hosszú lenne,nem tudnám magam mellett tartani!
2011. szept. 28. 08:23
 5/15 anonim ***** válasza:

2-3-5 a jó!

az utolsó valóban alkalmas bicaj melletti futtatásra . mivel az én kutyámon is ilyen van , bevált !

kipróbált.

a többi válaszoló nem tudom milyet használ a kutyájára, ha egyáltalán használnak bármilyet is, az a gyanúm ,hogy a legtöbben ,csak tippelnek, de gyakorlati tapasztalatuk nincs benne !

ha ,lenne akkor tudnák !!

használható és olcsó, a trixie húzóhámja is ( 1 tipus van ),de remek a power k-9 termékek is !!!

2011. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! :)
2011. szept. 28. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


én inkább erről az oldalról választanék hámot. Nekem power hámom van innen, és nagyon jól bírja a németjuhászt, mind örző-védőzéskor, mind biciklizéskor.

2011. szept. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

12.36 vagyok


[link]


Ilyenem van németjuhászhoz, természetesen beaglera is találsz itt megfelelő méretűt és nem is drága. :)

2011. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! [link] ez tetszene,de nincs 0-ás méretben. Az a baj,hogy pont 60as a mellkasa,így nem tudom,hogy neki melyik lenne a legjobb!
2011. szept. 28. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindegyikből van 0ás méret (szín, fajtas, stb.) :)

Itt is van:


[link]

2011. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!