Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ma lenyelt egy...

A kutyám ma lenyelt egy darazsat :SS Mi lehet a baja tőle?

Figyelt kérdés
Valószínüleg az inyét is megcsípte vagy nemtudom mert azóta is tátog rendszeresen :SS Orvoshoz vigyem?
2011. szept. 28. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
IGEEEEEEEEEEN!! AZONNAL!!!!!! Örülj, h még él!!!!! Inkább feleslegesen vidd el, mint baja legyen, vagy meghaljon!!! Lehet előlre is kellene kerülnöd, ha odaérsz! Mondd, h sürgős, biztos mindenki maga elé enged! Siess!!!!!!!!
2011. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvos! Azonnal!
2011. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

A darázsnak vagy a kutyának??

jó étvágyat neki hozzá ha azt szereti.

Vidd orvoshoz mert ha a nyeőcsövébe szúrt a darázs megfulladhat. Ha már meg nem fulladt. De ne futatva vidd orvoshoz ,mert akkor tuti megfullad szerencsétlen pára. De azt látod rajta hogy kap e levegőt vagy nem?? ha kap levegőt nem nagy a baj.

2011. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ez nem játék, irány a doki, minden késlekedés nélkül
2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

levegőt még vesz? Először azt nézd meg.

Tegyél az orra elé tükröt, ha bepárásodik, akkor kap levegőt.

Aztán tényleg irány a doki

2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semmi nem látszik rajta. Csak tipp egyébként, pontosan nem láttuk. De valszeg lenyelte
2011. szept. 28. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha azóta eltelt 1-2 óra, akkor már mindegy.

Ha meg is ette, és a darázs meg is csípte, de nem lett baja, akkor ezután sem lesz már. Esetleg egy kalciumot adhattok neki, de ilyenkor már az sem számít túl sokat.

Én nem tudok róla, hogy egy csípésnek lehet bármi olyan következménye, ami órákkal később jön elő.

A rovar azóta elpusztult, a gyomorsav majd szétszedi.

2011. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja igen azt nem mondtam h kb. olyan 9 óra felé jött a dolog, de én nem voltam itthon csak más..aki azért ennyire nem veszi komolyan. Calciumot milyet adjak neki?

Amúgy semmi baja liheg, ezsik-iszik, életkedve is van bőven hál'istennek :))

2011. szept. 28. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is mindig levadássza a darazsakat.

Ha nem a torkát csípte meg a darázs, akkor semmi baj nem lesz. A gyomorban szétmarja a gyomorsav, a nyelés pedig olyan gyors, hogy ha előtte nem szúrta meg , akkor már nem is fogja. Figyeljétek, nem dagad-e túlságosan belül és kap-e rendesen levegőt. Nem hiszem, hogy baja lesz a csípéstől.

2011. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól kinyitottam a száját megnézegettem csípést nem is látok benne. Levegőt kap rendesen
2011. szept. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!