Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láthatja a kutya a szellemeket?

Emy1991 kérdése:

Láthatja a kutya a szellemeket?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy a kutya látja a szellemeket.Ne nézzetek bolondnak. Ha valaki ilyenben nem hisz, az nem is válaszoljon, de sértegessen.Kíváncsi vagyok csak, nem bolondultam meg.Nem szeretnék támadásokat kapni, csak érdekel a dolog.


Az én kutyusom szokott olyat csinálni, hogy néz 1 pontba és ugat ill morog.De ahova néz, ott nincs semmi. Többször csinálta ezt. Tegnap este már bóbiskolt, mikor hirtelen felriadt, nézett az ajtó felé mereven és remegett.Láttam rajta, hogy fél,még morgott is egyet. Szorosan odabújt hozzám és akkor is csak az ajtót bámulta, de nem volt ott se semmi. Miért csinálja ezt? Van tipp.

Hallottam,h szellemeket látják a kutyák és érdekelne,h ti h gondolkoztok erről.


De a sértéseket, flegmaságot hanyagoljátok. Köszi


2011. szept. 28. 15:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%

Az én egyik kutyám is szokta ezeket csinálni. nálunk a lakásban meghalt egy ember, lehet hogy őt látja.

Amúgy akutyák, macskák és a gyerekek különösen érzékenyek ezekre a dolgokra.

2011. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Te vagy a yorkis?
2011. szept. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen, ezt hallottam én is. Van 1 "szellemekkel suttogó" ismerősünk és ő mondta, hogy nálunk is van szellem. De olyan rémisztő, amikor ezt csinálja. Nem félek a szellemektől, de mikor Molly ezt csinálja tudom,hogy ott van. Főleg, ha ilyenre ébredek fel. És magától abba hagyta a kutyus? Tudtak ellene tenni valamit?
2011. szept. 28. 15:15
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
az én kutyám is szokta azt csinálni, hogy este, amikor ülünk a tv előtt, felkel és morog az ajtó irányába. de áá, én nagyon utálom ezeket a dolgokat.. :D
2011. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Aha, csak ne nézz tényleg hülyének. Nem vagyok az. Csak sok kérdésem van :D
2011. szept. 28. 15:16
 6/31 anonim ***** válasza:
59%

"Amúgy akutyák, macskák és a gyerekek különösen érzékenyek ezekre a dolgokra."


Ez az igazság!!!

2011. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Bozsikrisz ***** válasza:
61%

Hát ha neked ilyen ismerőseid vannak, akkor nem csodálom, hogy remeg a kutyád :D

Hidd el, ha a kutyád valamire morog, akkor kívülről hallott valami zajt.

2011. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Én is csak találgatni tudok,nem bizonyított. Úgy vagyok vele,hogy sok állat (a kutya is) magasabb szinten hallanak,amiket mi emberek már nem. Gondoljunk a behívó sípokra. Ha ők olyan dolgokat is meghallanak amiket mi nem,nem teljesen kizárt,hogy más érzékszervük(Pl szem) is fejlettebb vagy érzékenyebb. Nem azt mondom,hogy szellemeket látnak,de érzékelhetnek olyan dolgokat amiket mi nem. Lehet nem is látják ,csak érzékelik valahogy.
2011. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Sokszor szoktam ezen gondolkozni, mert az én kutyám is szokott hasonlókat csinálni, meg a macskám is és gondolom a kisgyerekekkel is így van. Hallottam olyan kisgyerekről, hogy mikor az anyja még nem tudta, hogy terhes az öccsével, megpuszilta a hasát, de csak akkor, se az előtt, se az után nem csinált ilyet, de akkor már terhes volta az anyja, szóval ez nem is szellem,de hogy érzik a nem látható dolgokat,például az állatok, hogy hosszabb, vagy rövidebb időre el akarsz menni, vagy vihar lesz.
2011. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
Sőt a kutyák,macskák látják(érzékelik) az ember auráját is!
2011. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!