Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kiránduló helyek ahova...

Jó kiránduló helyek ahova lehet vinni kutyát? Hegyes-völgyes?

Figyelt kérdés
Távolsági buszon pl mehet kutya??
2011. szept. 28. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Merre felé laksz?... attól függ, mit ajánlok...:)

Ami tuti gyönyörű, az a Balaton északi partja, gyakorlatilag bárhova mész, csodaszép helyeket találsz...:)


A volánon egyszerre 1 db kutya szállítható (összesen, nem fejenként) szájkosárral, pórázon.


(ezt onnan tudom, hogy engem nem engedtek fel a két szájkosaras kutyámmal...)

2011. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, én olyan Bp környékére gondoltam... :-S sajnos most nincs mód nagyon messze menni, mert csak rövidebb program lenne, pár órás, oda meg csak az út pár óra... :-S max 1 óra úttal - igaz a kérdésbe belőhettem volna a helyet.
2011. szept. 28. 17:08
 3/10 piggie válasza:
mi anno a kutyusunkkal sokat jártunk Dobogókőre,nincs messze és szerintem ideális egy kutyának (meg a gazdinak is:-) )
2011. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is Dobogókőt tanácsoltam volna, oda mi is sokat járunk:)
2011. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És még egy, picit közelebb: Dömörkapu. Ott is szép erdei út, tisztásokkal. Betonút vezet az erdőn keresztül, meg szoktak ott bringázni is, de kutyával gyalog is nagyon élvezhető és feltöltő:)
2011. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigieket :-)
2011. szept. 28. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha még közelebb kell (bár nem annyira hegyes), akkor Rózsikaforrás.
2011. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
János-hegy.
2011. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor ha a budai oldaltól bármerre elindulsz, olyan rossz helyen nem köthetsz ki!:)


Én ajánlom a következő faluk melletti erdőket:

Budakeszi (bár ez nem falu...), Telki, Páty, Mány, Zsámbék, Biatorbágy, Etyek,... a térkép alapján már be tudod lőni, mekkora területet ölel ez fel.:)


Mondjuk egyszerűbb lenne a helyzet, ha kocsival lennél, mert a volán megállótól általában gyalogolni kell nem is keveset az erdő bejáratáig...


Van, ahol létrán kell átmászni (ezt a kutya miatt mondom), van, ahol kapun lehet bejutni...

de pl. Budakeszinél és Pátynál biztosan tudom, hogy vannak olyan erdős részek, ami még nem számít igazi erdőnek. És ezek a buszmegállóktól sincsenek messze.


Különösen ajánlom, hogy a Moszkva térről induló 22-es buszra szállj fel, és a Budakeszi végállomáson szállj le.

Ha menetirányban állsz (amerről jött a busz), a végállomástól rögtön fordulj balra, és sétálj végig azon az utcán.

Onnantól látni fogod, merre van az erdő.:)


Gyönyörű hely, sok iskolás osztályt is ide visznek egy-egy különleges biosz-kiránduláson!:)

2011. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :-)
2011. szept. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!