Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi pénz kell egy kutyakozm...

Mennyi pénz kell egy kutyakozmetika nyitásához?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
sok:P:D;)
2011. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ugye kell venni vagy bérelni egy helységet , akkor olyan asztal ami a kozmetikákba van akkor egy kád, ollók,nyírógépek,samponok,kefék,szárítók,törölközők,fésűk,parfümök, akkor vmi ketrec nem árt ha van ha pl több kutya van ott,a víz és villany fizetése de az már csak a nyitás utána, szóval az első lépesek mindig nehezek és drágák..talán egy állatfelszerelés webáruházban nézd meg a dolgokat mik kellenek ha kell több helyről is és akkor összeadod így kapsz egy körülbelüli összeget, bár a helység vétele vagy bérlése is sokat számít mivel szerintem elsőnek arra kell költeni a legtöbbet..


sok szerencsét kívánok..

én is kutyakozmetikus leszek, csak még suliba járok már csak 2 év és vége :)


de amúgy ahol a kutyakozmetikus tanfolyamot elvégezted sztem ott is meglehet kérdezni hogy kb mennyi kezdő tőke kell hozzá...


sztem egy 200-300 ezerbe

2011. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nekem is 2 év van még a suliból. :))

2011. szept. 28. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én akartam nyitni nyáron,mindent kiszámoltam, az eszközök 200-300E között vannak,plusz 3havi bérleti díj+esetleges felújítások,kád beszerelése..600E körül minden megvan
2011. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is bent a zöld kéz! :)
2011. szept. 28. 19:48
 6/6 anonim válasza:
100%
Ha valaki olvassa, én idén nyitom. Én nem bérlek, háznál lesz sajnos nincs rá helyünk így egy könnyűszerkezetes ház (1.3M), vizet áramot megcsináltatni (150.000) aztán csempe (kb 50.000), az asztal megvan (170.000), a kádat most szerzem be (500.000) az eszközök hál istennek megvannak(ez úgy kb 150.000 volt) de pár dolgot számoljunk meg azért (50.000), kanapét régebben vettem már bele (15.000), mosógépünk van egy amit nem használunk, egy szoba kennelt vettem még (25.000),egy komodot szeretnék még ami (30.000). Lehet, hogy ez most durva, de 18 éves korom óta dolgozom, hogy megvalósíthassam ezt :) Ha úgy indul valaki mint én , hogy nincs helye és bérelni nem akar akkor körülbelül 2.5M Ft is lehet, nyilván olcsóbban is meg lehet úszni, de én úgy gondolkodtam, hogy most veszek inkább drágábban mindent mint később jöjjek rá, hogy jobb lett volna beruházni rá.
2021. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!