Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jövő héten kapni fogok két...

Jövő héten kapni fogok két kan kutyát, egy palotapincsit és egy foxterriert. Félek, hogy hogyan fognak kijönni egymással, mivel mindkettő fiú. Ti mit gondoltok? Írjon, aki ugyanígy két kan kutyát tart együtt.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kan kutyám van együtt. Puli, Foxterrier, keverék. Nincsen semmi gond. Ja és egyik sem ivartalanított. Volt már kutyád?
2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor remélem ők sem fognak veszekedni. Volt már 2 éve egy német juhász kutyám, de ő egyedüli kutya volt.
2011. szept. 28. 19:29
 3/13 anonim válasza:
a pincsivel vigyázz mert szereti védeni a területét főleg ha a "betolakodó" kan...
2011. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

első vagyok


Értem! Csak azért kérdeztem mert a Foxi nem kezdő kutya tulajdonosaknak való kutya. De szerintem nem lesz gond....

2011. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy milyen idősek. Ha kölykök, akkor szerintem semmi probléma nem lesz, hamar összeszoknak.
2011. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha mind a kettő kölyök akkor,szerintem nem lesz itt gond.

És a németjuhász meddig volt nálad?Volt vele gondod?

2011. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A nénetjuhász 5 évig élt velem, ő egy csodálatos kutya volt, semmi bajom nem volt vele. A pincsi és a foxi már felnőtt kutyák, rokonaimtól fogadom őket örökbe.
2011. szept. 28. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Ereszd csak össze, úgyis balhéval fognak indítani, mert kutyák, hagyd csak egy kicsit, aztán csapj közéjük hogy tudják azért ki a fő főnök.
2011. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy hejen laknak vagy külön? De szerintem nem lesz baj ha jól vannak szocializálva. Hagyd hogy megszaglássák egymást stb...
2011. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Eddig még nem találkoztak, külön helyen laktak. Remélem, azért majd jól kijönnek egymással.
2011. szept. 29. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!