Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebadó?

Ebadó?

Figyelt kérdés
Mennyi?Minden kutyára?
2011. szept. 28. 21:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
5miliárd/kutya és ha nem fizeted lehugyoznak
2011. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Nekem macskáim vannak, úgyhogy én nem adózok! :-)
2011. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
munka kutyára (rendőr mentő vakvezető stb stb) valamint ivartalanitott (és) menhelyes kutya után nem kell fizetni ez biztos. Hogy mennyi lesz azt gondolom majd az önkormányzatok határozzák meg, merthogy ők nekik kell majd beszedni (gondolom én)
2011. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

[link]


És jön az agglegényadó ismét.

2011. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Nembaj! Legalább nem tartunk kutyát. Legalább az oltásért sem kell majd fizetni. Jobban járunk így. És a tolvajok is, mert így legalább jobban rabolhatnak.
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nekem fajtiszta törzskönyves kan kutyám van. És nincs ivartalanítva ...
2011. szept. 28. 21:20
 8/27 anonim ***** válasza:
Miért csak a kutyára vonatkozik ez? Macskások előnyben?
2011. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
hát akkor fizetned kell majd érte, hacsak nem munka kutya vagy menhelyes. Még korábban volt egy olyan verzió hogy magyar fajtákra nem kell majd, de nem hiszem hogy az még él
2011. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

évente legfeljebb 3500 forint ebrendészeti hozzájárulást szedjenek a kutyák gazdáitól. Ez alól kivételt élveznek a mentő-, jelző-, vakvezető, rokkantsegítő, vagy terápiás; a Magyar Honvédségben, rendvédelmi szervben, nemzetbiztonsági szolgálatban, vagy közfeladatot ellátó őrszolgálatban alkalmazott; az ivartalanított; az ismert tartóval nem rendelkezi és állatmenhelyen, ebrendészeti telepen, vagy állatvédelmi szervezet telephelyén tartott; valamint állatmenhelyről, ebrendészeti telepről, vagy állatvédelmi szervezettől örökbefogadott kutyák. Az önkormányzatok ugyanakkor maguk dönthetik el, hogy beszedik-e a hozzájárulást.


ez a legfrissebb hír ezzel kapcsolatban

2011. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!