Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit egyen egy husky kiskutya,...

Mit egyen egy husky kiskutya, hogy egészséges legyen? Azt hallottam, hogy házi kosztot felnőtt korában sem ehet, mert hasmenése lesz. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 06:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya végül is ragadozó. Amiket te eszel, azoknak a 80-90%-a nem jó neki.
2011. szept. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
nyers hús !!!!
2011. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

valami jó minőségű táp.

néha napján, ha van kedved főzni akkor szín hús rizzsel, zöldségekkel, gyümüölcssel. (k- betűs zöldségeket ne , mert azok puffasztanak!)

szivesen ajánlunk tápot ha mondod h mennyit tudsz réá szánni

2011. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mit értesz házi koszt alatt...:)

a túl sós, fűszeres ételek kilőve.

a rizsből sem jó, ha túl sokat eszik - de ha rizst adsz neki, akkor hántolatlan tört rizs legyen, abban több az ásványi anyag.


amúgy ezek közül a tápok közül válogass:

- Happy Dog

- Josera

- Acana

- Eucanuba

(esetleg a dog chow, de az nem olyan jó minőségű.)


én happy doggal etetem a közép-ázsiaimat, és gyönyörűen fejlődik tőle.:)


amíg növésben van, mindenképpen táppal etesd! (a konzervet felejtsd el.)


de esetleg kérd ki állatorvos véleményét, ő jobban ki tudja fejteni a miérteket, mint én...:)

2011. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Akiteki ***** válasza:
100%
Amit minden más kutya. A huskynak is ugyanolyan a bélműködése. :)) Minőségi táp és nem kell semmi egyéb. A tenyésztő megmondja mit esznek a kutyái, azt kell követni.
2011. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tyler913 ***** válasza:

Jol irtak elottem.Ha a hazi koszt a csalad etelmaradekat jelenti,akkor az nem megfelelo a kutyanak.A letezo legjobb mod etetesre a direkt a kutyanak osszeallitott,termeszetes taplalkozast utanzo etrend,de ezt eleg bonyolult osszeallitani,es egy kolyokkutyanak rosszat tehet a kiserletezes,pl. ha bizonyos tapanyagokbol,asvanyi anyagokbol tul sokat vagy tul keveset kap.Epp ezert amig kicsi,a legbiztosabb taplalasi modszer,ha minosegi tappal eteted.Minosegi tapok peldaul:

Orijen,Acana,Eukanuba,Royal Canin,Hill's

2011. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!Ezekről a tápokról még nem is hallottam.Körülbelül mennyibe kerülnek?A Pedigree stb. szóba sem jöhet?És pl.:kutyaszalámi,konzerves kutyaeledel?
2011. szept. 30. 16:25
 8/17 Akiteki ***** válasza:
80%

Felejtsd el ezeket a közérti marhaságokat. Leírtak néhány tápmárkát, azok valóban jók. Az én huskyjaim Royal Canint, Eukanubát, Flatazort és Nutra Goldot esznek.

Google a barátod, nézz utána hol tudod beszerezni.

2011. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utánanézek:)!
2011. szept. 30. 16:51
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezek a tápok elég drágák,tudok olcsóbbat amit a cicánk és a kutyánk nagyon szeretnek,abban is van zöldség,kukoricapehely,hús ilyesmi.Az nem lenne jó a kölyöknek is?Mennyi idős korától ehet húst?Én meg szoktam főzni nekik,mert úgy hallottam,hogy nyersen nem szabad adni.
2011. szept. 30. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!