Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás versenyek...

Milyen kutyás versenyek vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy golden retrieverem, de nem tudom, hogy milyen kutyás-sport való neki. Gondoltunk a kutya szépség versenyre, az agilityre (utóbbiban biztosan jobb eredményeket érne el)... De azért megnéznénk, hogy milyenek az ilyen versenyek élőben. Légyszíves írjatok időpontokat vagy, hogy a kutyám milyen sportokban jeleskedhetne.

Köszi!


2011. szept. 30. 19:48
 1/5 aliz3 válasza:
sokféle sportban jeleskedhet ha megtanul viselkedni illetve alap dolgokat az én kutyusomat mikor vittem kutyaoviba akkor voltak ilyen kis verseny lehetőségek!
2011. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen én is így voltam de a versenyekben kötelező volt néhány dolog amit tudnia kellet a kutyusnak! pl.: ül,gyere,állj, meg hogy pórázon szépen menjen
2011. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyet értek. Van Agility, Dog dansing, (kutya kiállítás bár ez nem igazán sport)
2011. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el egy kutyasuliba, ha jól megy, tegyetek engedelmességi vizsgát, azzal simán mehetsz versenyezni, ha tényleg jól megy :) A kiképző mindenben segít!

Kutyakiállítás, nem igazán sport, de nagyon jó hobbi, bár hivatalos kiállításokhoz kell a kutya származási lapja(törzskönyve), ha van a Te kutyásnak, megpróbálhatod.


Komáromba lesz egy nagy verseny, lesz BH, IPO, esetleg nézőnek kinézhetnél(ha a közeledbe van stb..), rengeteget lehet tanulni a nagy versenyzőktől, mi is megyünk a kutyasulival:) okt 22-23.

[link]

2011. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. okt. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!