Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel aljára a járólappal...

Kennel aljára a járólappal hasonló de olcsóbb megoldás létezik? Amit a földre is le lehet rakni. Vagy ötletek?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék a kennel aljára amit le lehet rakni a földre de viszont fel lehet mosni, fertőtleníteni (ez azért fontos mert kutya tenyésztésbe szeretnénk fogni) ne szívja be a pisit. Beton, föld kizárva! Én valami a járólaphoz hasonlóra gondoltam ( mit a lakásba is szoktak tenni) csak van valami hozzá hasolló dolog ami olcsóbb a földre is lehet rakni és ameg felel a fel tételeimnek? Vagy valami más ötlet? Esteleg tapasztalat valami hasonló dologgal?

Csak normális válaszokat kérek!


A válaszokat köszönöm!


2011. szept. 30. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Marhaságot akarsz, hiszen ha nem szívja be a pisit, akkor az ott fog folyni rajta, abban fog álldogálni a kutya. Pont, hogy el kéne vezetnie a talajnak. De egyébként a linóleum a legkönyeben tisztítható és legolcsó anyag, viszont az időjárás idővel szétcseszi.
2011. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fedett lesz. A kennel maga fából lesz és csak az ajtón lesz drótháló. A földes megoldás ezért nem mert az ha be szívja a pisit és oda süt a nap akkor büdös lesz már tapasztaltam másoknál. Nem állna a pisijébe mert a kennel lejteni fog meg amúgy is lenne benne egy kifolyó. De a választ köszönöm!
2011. szept. 30. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

jézusom de mi??


be akarjátok fogni tenyésztésbe, de a saját pisijében kell leélnie az életét??

Miért?

nem viszitek ki onnan???


Nyugtass meg kérlek, hogy csak félreértem a dolgot!

Ez nem disznó!!!


Isten irgalmazzon a leendő kutyátoknak. - vagy már meglévőnek. (?)


Ezt nem tenyésztésnek, hanem állatkínzásnak és szaporításnak hívják.

2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
PVC
2011. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaházat 5 centis lábra kell tenni, és slaggal lemoshattó az egész hóbelebanc. A beton aljzat viszont ajánlott a pvc alá.
2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

második mi van? Ki mondta hogy ott kell élnie? naponta ki lesznek engedve vagy is már meg vannak. Most is van egy ideglenes kennl. Én tudod nem hiszem hogy szaporítás lenne mivel a ktyá törzskönyvesek és tenyésztőt vettük őket jó helyről. Nem kéne a saját pisijükben állni lenne kifolyó!


harmadik


köszönöm a választ!

2011. szept. 30. 20:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem! A kutyaház nem is közvetlenül a földön lenne.
2011. szept. 30. 20:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Ezt most olvastam szerintem nem is rossz ötlet: Fontos tanácsok:


A kennel alja ne döngölt föld legyen, hanem olyan anyag, amit könnyű fertőtleníteni.


A kutya kennel házának aljába eltávolítható fapadlót helyezhetünk. Egy jól összeszerelt raklap is tökéletes. Jó fekvőfelület és folyamatos a szellőzése. Télen a fagytól, nyáron a sártól, piszoktól védi a kutyát. Könnyen takarítható, mosható. A kutya kennel-ből könnyen kiemelhető, ezáltal a padozat alatti rész is jól tisztántartható. A beton aljzattal készült kennelek ugyanis hosszútávon ártalmasak a kutya talpának, izületeinek, szőrének. A fa padozatok kellemes fekvő felületet adnak a kutyának és vízzel könnyedén alaposan tisztíthatók szemben a betonnal. A vízelfolyás a kialakított réseken történik. Mivel folyamatos szellőzés van a talaj és a padozat között, így a fa nem tud elrohadni.

2011. szept. 30. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

és? kiváltottátok már a tenyészengedélyt???

a ki lennének engedve édeskevés.

rég rossz, ha alóluk kell takarítani a pisit!


A föld meg nem lesz büdös, ez fix.

Nálam sem büdös.

2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bizony, a fa a legjobb anyag.Ráadásul nem hideg, nem meleg. Nem koptatja ki a könyököt.Remekül lehet takarítani.
2011. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!