Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni ortopédiai...

Hol lehet venni ortopédiai segédeszközt kutyáknak?

Figyelt kérdés
web oldal, telefonszám, email cím, bármi jól jönne. Törpepalotapincsi egyik lábára kellene.
2011. okt. 1. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az emberekből indulok ki nekik is egyénileg gyártják a test közeli eszközöket (sín, protézis, fűző stb...) akkor szerintem a kutyáknál sincs másként. Én a helyedben az állatorvosnál érdeklődnék, hogy van e ilyen Magyarországon és stb...
2011. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az orthopédus tudja megmondani.Nekem merevítő kellett az egyik kutyámnak egy műtét után. Az orthopédus rendelte,méretre gyártották le.

Tehát fordulj az orvoshoz

2011. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Sajnos az állatorvos sem tudta megmondani hol tudnék szerezni, kivéve amerikát de ott nagyon drága és hát a szállítás is. Második, köszönöm, akkor megpróbálkozok az orvosnál. :)
2011. okt. 1. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én második vagyok.

Az orvost állatorvosra értettem. Nem lehet, hogy egy orthopedus állatorvos ne tudja, hogy hol lehet rendelni. Ha a saját orvosod nem tudja, akkor küldjön el szakorvoshoz. Vagy kérdezze meg őt.

Az én állatorvosom se orthopedus. Amikor probléma volt a kutyámmal,akkor kihívott konzultációra egy szakorvost és együtt dontötték el a kezelést.

Ez olyan mint a háziorvos és a szakorvos. A jó háziorvos beutal a szakorvoshoz. Ahogy a jó állatorvos is. Csak a rosszak csinálnak úgy,mintha ők mindenhez értenének

2011. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!