Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi a kutyám a tápot?

Miért nem eszi a kutyám a tápot?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves boxer kutyám…kiskorában elkezdtem neki adni proplan tápot, majd volt pár hónap kiesés. Elkezdtem neki újra adni, de valahogy nem úgy eszik ahogy kéne…konzerves dolgokkal szoktam neki keverni, és csak kieszi a húst, a táphoz nem is nyúl. Vettem neki royal canin-t mondom hátha azt jobban fog neki menni, de ezzel is ez a szitu. Nem értem miért van ez, hisz régebben ugy falta a tápot mint a bolond. Gondoltam arra, hogy összetöröm apró darabokra jobban, hátha úgy jobban eszik majd belőle, vagy valaki tudna mondani pár okosságot? Előre is köszöntem!
2011. okt. 1. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert a hús jobban ízlik neki. Enyém se eszi a tápot, csak házikosztot óhajt enni..
2011. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tyler913 ***** válasza:
Az enyem pl. azert nem eszi a tapot,mert szaraz.Ha valahogy megnedvesitem,mar nyomatja is.Ugyhogy en pl. rautok egy tojast,vagy locsolok ra egy keves olivaolajat,vagy sutok szalonnat,es a zsirjaba forgatom a tapot.Ha meg nem eszi,vedd el elole,ez nem kivansagmusor.Tedd ele par ora mulva,es ujra vedd el,ha nem eszik.Mikor igazan ehes lesz,nekilat,hidd el.
2011. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem kell aggódni, meg fogja enni.:)


ezt kb. úgy képzeld el, hogy van előtted egy tál egészséges müzli, meg egy tál illatozó, szaftos sült hús.

tudod, hogy a müzlivel járnál jobban, hiszen egészségesebb, de mégis a zsíros husit választod.


de ha nincs hús, és egyre éhesebb vagy, akkor azért az a müzli is jól fog esni...


amit előttem írtak - a kajaelvevést -, érdemes kipróbálnod.:)

2011. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a Foxim utálja a tápot. Házi kosztot meg húst kap. De nem régen találtam szója mentes kutyatápot. A neve Max Mix ezt nagyon szereti. 15 kg kiszerelésben van. 240/kg (Ft)
2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

17:38 vagyok


Ja és összetétel: szárított hús, fehérje, zsír, vitaminok

2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert húsra lett szoktatva kicsi korába és kevés tápot kapott. Nem hülye a kutya tudja neki hogy mi a jó. Én úgy szoktattam át a tápra hogy 20 percig ott hagytam előtte és ha nem evett elvettem. Másnap ugyan ez. Ha már éhes volt eléggé akkor megette, aztán újra és újra. Jó nyilván nem kell ezt a módszert alkalmazni rakhatsz bele húst vagy leves levet de a táp mindig túlnyomó részt legyen benne!
2011. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Azért ne csinálj magadból bolondot. Nem az állaga nem tetszik neki hanem az íze!

2011. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:

3 nap éhezés után a rozsdás vasszeget is meg fogja enni.

Ha válogat elveszed és majd a következő etetéskor újra megkapja.

2011. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!