Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez reális ár?

Szerintetek ez reális ár?

Figyelt kérdés
Ivartalaníttani szeretmném lány kutyámat,a közeli állatorvos 22.000 forintért tennémeg szerintetek ez normális ár vagy még nézzek körül?
2011. okt. 1. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló? Egyénként normál ár egy közepes kutyánál
2011. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézz körül. De el fogadható ár. Az én dokim szuka kutyát 18.000Ft-ért ivartalanít. De nem lényeges a külömbség.
2011. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
azt nézheted meg, hogy akció van-e. Nézz körül a zöldzebránál
2011. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

második vagyok


Ja és az én dokim minden kutyát ennyiért csinál legyen yorki méretű vagy a kár egy dog. Mindegyik 18.000Ft-nála.

2011. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A fajtája beagle.kb 10kg
2011. okt. 1. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobban járnál Dr. Soós Ferenccel, aki Biatorbágyon rendel. (már ha a közeletekben van.)


Az én 28 kilós szukámat 8.000 forintért ivartalanította, baromi jó orvos, lelkiismeretes, és egyáltalán nem a pénzre hajt! (borravalót nem is fogad el!!!)

2011. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amit az előző irt, gondolom akció volt. Ilyet találsz sok orvosnál, keresd a felhívásokat.

(bár én az ahhoz az orvoshoz vinném akutyát aki eddig is kezelte és ez után is fogja.Akkor is, ha kicsit drágább)

2011. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a közepes testűeket 15000Ft-ért ivartalanítja (a szukát, a kant 12000-ért). Szerintem kicsit sok. (Ja és ez nem akcióban, akcióban a szuka 12000, a kan 9000Ft).
2011. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ezekkel az árakkal valami nincs egészen rendben.Egy kan kutya ivartalanítása, az altatással ,talán öt perc. 7-10000! A méret azért lényeges, mert az altató mennyisége nagyon befolyásolja, az kerül sokba!Szuka esetében, legalább 20 perc, ha nincs semmi komplikáció! De az sem mindegy az ár esetén, hogy elkötik, vagy teljesen "kipakolják". Így a neten kért ár, nagyon félrevezető! A teljes ivartalanítás a tökéletesebb, de az drágább is. Az egységár butaság! Helyzetek különbözőek lehetnek, így az árak is.Már az is befolyásolhatja az árat, milyen minőségű a fonal, amit az orvos használ.Győződj meg, hogy mennyi az orvosi kamara irányára, és ha attól lefelé kicsit eltér, már nem csaptak be! Ha én ajánlhatok, Szuka esetén 17-27000ft között reális,a kant már írtam. De nézelődj a neten, mert szoktak lenni akciók is lenni.
2011. okt. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem, Dr. Soós Ferencnél ez nem akció!!!


Egyszerűen csak olcsón dolgozik, és emiatt rengetegen járnak hozzá, így ugyanott tart anyagilag, mintha drágán csinálná, de kevés "pácienssel"...

na meg nem a pénzhajhász dokik közé tartozik.


fel lehet hívni telefonon, és megérdeklődni.:)

2011. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!