Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorki szőre hány hónaposan...

A yorki szőre hány hónaposan kezd el kifehéredni?

Figyelt kérdés

Mert igaz minden yoki feketén születik..De hány hónaposan kezd el kifehéredni a szőre??

És az igaz,hogyha pl.6 hetesen fehéredni kezd a szőre,akkor az nagy valószínüséggel keverék??


2011. okt. 1. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Yorki szőre fehéredik?? :O Szerintem ez nem igaz:D
2011. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

talán barnul...ezüstösödik

Az nagy baj, ha fehéredik

2011. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha 6 hetesen ezüstösödik az baj??
2011. okt. 1. 19:01
 4/11 A kérdező kommentje:
Yorkit szeretnék venni,és tisztában szereték lenni ezekkel..És minimum 8hetesen szeretném elhozni,a 6 hetes csak példa volt.
2011. okt. 1. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:

bocsi, ha tévedek, de a yorki nem barna-fekete? a westie a fehér.

Egyébként szerintem ha tenyésztőtől veszed, nem keveréket kapsz. Nézegess fórumokat, sokat meg lehet tudni egy-egy fajtáról a kutyás fórumokon, meg olvasgass neten fajtajellemzéseket.

2011. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi,már megvilágosodtam ezzel kapcsolatban:) De yorkisok nyugodtan írhatnak yorkijukról:)
2011. okt. 1. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:
A yorkie szőre valóban "színváltós". A kutya elég sötéten, gyakorlatilag feketén születik (természetesen cser jegyekkel) és a korral változik a szőre. A fején a fekete szőr is ezüst lesz először, csak utána válik a fajtára jellemző arany színűvé. Hogy pontosan milyen változásokon megy keresztül, még én sem tudom, de 6 hetesen még nem hiszem, hogy elkezdődik a dolog.
2011. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi utcsó!:)
2011. okt. 1. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, itt szépen lehet látni a dolgot, a kutya a képen 5 hónapos:


[link]


Ő pedig kb. 2 hét múlva a mi kicsink lesz:


[link]


A kép 1 hetes, 5 hetes volt akkor, most várjuk a frisseket.

2011. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A választ megkaptad akkor megkérdezhetem,hogy választottál-e már tenyésztőket és,hogy kb mennyit szánsz rá a kutya megvételére?


Bocsi,csak érdekel,ha nem válaszolsz nembaj.

2011. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!