Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyákat szoktak...

Milyen fajta kutyákat szoktak árulni a pécsi állatvásáron? Hány órakor érdemes kimenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem hozol egy ingyen egy menhelylakót? Az életét mentenéd meg vele.. :(
2011. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
33%

Én pécsi vagyok,és sok fajta kutyát szoktak árulni (tacskó ,beagle,keverékeket,labrador,terriereket,spánieleket de még sok mást szoktak árulni) például az én beagle kutyusomat is ott vettük de azt már előre telefonon megbeszéltük,meg képeket néztünk róla,na mindegy szerintem 9 körül érdemes menni,sok sikert de rengeted kutyát ingyen is osztogatnak,hisz nincs kinek eladni(pénzért)

Sok sikert,jó kutyavásárlást,remélem megtalálod hű barátodat! Jó éjt!

2011. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
22:53vagyok,hát igen az igaz hogy a misinán sokkal hálásabb kutyik vannak,és érdemes megmenteni az ő életüket :) ha lehetne mégegy kutyusom biztos onnan lenne
2011. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
nagyon sok fajta van, igazából változó.. mindegy hány órakor mész.
2011. okt. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Amik az épp aktuális divatot követik. Van hogy egy csomagtartóból, kikandikál yorki, beagle és mopsz is.

Mindenféle "fajta" kutyát megtalálsz ott, viszont a helyedben nem vennék onnan semmit.

2011. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
szaporított kutyákat találhatsz csak-hatalmas kockázatot vállalsz, és egy illegális iparágat támogatsz a pénzeddel ha ott vásárolsz!
2011. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,kimentem vasárnap a piacra,hát igen...egyébként árulnak olyan kutyust is akinek megvan minden eü papírja,sőt még törzskönyveset is,rendes tenyésztő,csak kijár a vásárra is.
2011. okt. 3. 16:45
 9/12 Akiteki ***** válasza:
47%
A tenyésztő betartja a szabályokat és nem szoktak közterületen kutyát árulni. Ez tilos. A szaporítók árulják ott a szerencsétleneket.
2011. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

nem igaz, hogy nem mindegy nektek, hogy ki hol vesz kutyád. komolyan kit érdekel ha illegális? a menhelyes kutya is kutya, meg a pécsi vásáros is, mindenki onnan visz haza kutyát ahonnan akar.

ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, ne kattints a kérdésre, ennyi.. annyira nem bírom az ilyen siránkozókat..

2011. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!