Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a tapasztalatok a dán...

Mik a tapasztalatok a dán doggal kapcsolatban? Ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép kutya!Kicsinek meg vékkép édes!én is szeretnék ilyet majd a ha nagy leszek,igaz,hogy szerintem ez csak álom marad!nekem nagyon tetszik!Ha el tudod rendesen tartani meg etetni meg foglalkozni vele akkor biztos jó családi kedvenc!de szólok(gondolom tudod),hogy sok helyet igényel!és a kanpén is szeret lenni!ha lesz ilyen kutyád akkor sok sikert hozzá!:)
2011. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Német dog a fajta neve, nem dán dog. Nagyon jó kutyák, ismerek néhányat, nincs velük baj. Sajnos nem túl hosszú életűek. :(
2011. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hivatalos neve német dog de azért mondják dán dognak is mert a dánok is nemzeti kutyájuknak tekintik mint a németek de hivatalosan német származású. De ez mindegy.. Nekem kan német dogom volt. Aranyos imádnivaló de elég lusta. Sajnos hajlamos olyan betegségekre mint az ember. Az enyém például a cukorbetegségtől megvakult és a végén nagyon remegett a feje. 6 évesen el kellett altatni.
2011. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok és születésem óta mindig volt dogunk(volt hogy egyszerre 4 felnőtt). Én mindenképpen ajánlom, mert csodálatos kutyák, de tényleg rövid életűek:( Fontos még hogyha dogot akarsz akkor ne ezeket az expressz-es 20e Ft-osokat vedd meg, mert a csontjaikkal nagy problémák lehetnek.

15/L

2011. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én oda vagyok a nagy testű kutyusokért, és ez a fajta kifejezetten tetszik. Tudom, h. sajnos nagyon rövid életűek, ezért is vannak fentartásaim miatta. Nagyon hozzám tudnak nőni az állatok, imádom őket!!! és tudom, ha lenne egy oda és vissza lennék érte és mivel ilyen rövid életűek nem tudom, h. h viselném, ha velemi lenne vele :S:S:S
2011. okt. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!