Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkellet utaznom és shih-tzu...

Elkellet utaznom és shih-tzu kiskutyám rábíztam másra. Úgy találtak rá, hogy kidülledt a szeme. Olvastam, hogy jellemző erre a fajtára?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy jellemző erre a fajtára. Azt mondták nagyon csúnya volt neki, és vérzett. Elrohantak az állatorvoshoz, meg is műtötte, most csepegtetni kell a szemébe, de nagyon piros, valaki azt mondta, hogy nagy az esély rá most már, hogy ez megismétlődik. Igaz ez? Volt már valaki ilyen helyzetben? MIvel tudnám a gyógyulást elősegíteni?
2011. okt. 2. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, de siettem
2011. okt. 2. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz h "kijön" a szemük, a yorkinál is megesik...

[link]

[link]

2011. okt. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos, az ilyen kutyáknál ilyen szemproblémák vannak. A szomszédom kutyájának a szemét el kellett távolítani, ezért ez óta, az eset óta csukva van a bal szeme... sajnálom szegényt :(


Még a buszon is láttam szemproblémás kutyát is, aki egy fiú ölében utazott.

2011. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy "hályog" szerű valamit is észrevettem a sérült szemén, néha lát vele, néha nem :'(, de sajnos csak holnap bírom orvoshoz vinni
2011. okt. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!