Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem égek be? ( nem rövid )

Ugye nem égek be? ( nem rövid )

Figyelt kérdés

Az állatok világnapján a suliba bemutatót fogok tartani, de csak pórázos fegyelmezős dolgokat.

Már évek óta tudja: ül, áll, fekszik, hátrál, befarol, jelre ugat. Mindezt nagyon hallkan mondom neki, a mellettem álló ember nem hallja.

Nagyon lámpalázas vagyok. Van itt valaki aki rendszeresen bemutatózik a kutyájával? Milyen volt az első?


2011. okt. 2. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem fogsz beégni...:D

Ha elhibázod és láttod h röhögnek akk te is röhögj velük!:D

Én is lámpa lázas vok, de nagyon...:D

Ma van az állatok világnapja vagy holnap mert láttam az újságba (pennybe) h kivan írva "ÁLLATOK VILÁGNAPJA"!

Én nem szoktam bemútatkozni a kutyámmal.:D

Sok sikert!:D

Ne bénázd el!:D

2011. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz, csak kérd meg a közönséget, hogy legyen csendben és hagyj nekik elég időt a tapsra is. Legyen nálad jutalomfalat is. Ha mégsem megy, akkor csak vidd körbe, hogy megsimogathassák :)

Sok sikert :)

2011. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! :-)


Hát így görcsöltem akkor is amikor a Bh. vizsgát tettük le. Totál egybe van most is a gyomrom. Viszont nem mutatom, a kutya is ugyanúgy viselkedik amikor gyakorlok vele. Nálunk a suliban Hétfőn lesz megtartva.

Október 4.-én van az állatok világnapja. N

2011. okt. 2. 19:25
 4/13 anonim ***** válasza:

A mi első bemutatónkon is eléggé égtem. Rengeteg trükköt tud, ott meg tele volt kajával a bemutatópálya, így alig bírtam magamravonni a figyelmét, többször kellett szólni, hogy ezt meg azt csinálja meg... Póráz nélküli volt, ez volt a baj, mert amúgy jól behívható, de ha kaják vannak a földön... Reménytelen:D Viszont a kutyasulivezető konferált, kidumált minket :D Ha gáz is, azt is túl lehet élni :) Hajrá, ne izgulj, én sem izgultam, lazán vettem az egészet. Pedig nagyon izgulós vagyok. Nem is volt akkora tragédia, csak hát jobb lett volna, ha minden trükköt elsőre megcsinál.

Egyébként mitől félsz? Pórázon lesz, nem tud elmenni, úgyis megcsinálja...

2011. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!:)


az egyetlen "hibafaktor" szerintem csak ott lehet a dologban, hogy a kutya idegen, ingergazdag közegben lesz.


a legjobb, ha ezt az elején elmondod.:)

nálunk pont ma bemutatóztak a kutyasuliban egy süket kutyával, szegény nem is nagyon csinált meg mindent, de mondta a gazdája, hogy most túl sok hatás éri...

mindenki elhitte, hogy amúgy a kutya megcsinálja rendesen a feladatokat.


Amúgy akinek már olyat tud a kutyája, hogy farol, az előtt már le a kalappal!;)


mindig vannak olyan majmok az iskolákban, akik csak röhögnek másokon.

velük nem kell foglalkozni.:)

inkább fogd fel úgy, hogy a tanároknak tartod a bemutatót!

biztos van olyan tanár, akit nagyon szeretsz!

na, gondolatban csak neki tartsd az előadásod!


én zenész vagyok, régen iszonyú lámpalázas voltam, de ez bevált, hogy egy szimpatikus embert kiszúrtam, és neki játszottam.

már jó ideje erre sincs szükségem.:)



sok sikert, én nagyon szorítok!!!:)

(és tök jó, hogy a sulid ilyet szervez!:))

2011. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatásokat! Tényleg sokat segít! :-)


Igen pórázon lesz, mert mások is hoznak kutyákat is meg más állatokat, de csak a simogatás céljából. Az én kutyim is ezért lesz ott, csak feljött a szó a bemutiról, és a tanárok mondták hogy lehetne ott az udvaron egy kis pórázos ülfekszikes bemutató féle.

Megpróbálok mindent kizárni,és én is csak egy valakire összpontosítani. :-)

2011. okt. 2. 20:43
 7/13 anonim ***** válasza:

a lényeg : legyél nyugodt!!

nem a hibázás a baj !! az a baj, ha a hibát ,az idegességed miatt felnagyítod, esetleg rosszul próbálod kijavítani.

sokszor a hiba kijavítására kapjuk a legnagyobb dícséretet, tapsot !!mert az olyan emberi :)

a kutyád tudja, te is tudod, !!

mutasd meg mit tudsz, semmi para,jó leszel, és lehengereled őket !!

sok sikert !

2011. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A konferansziéval mondasd be, hogy most szerepeltek először, és még nagyon sok gyakorlásra van szükség, azonban a közönség előtti szereplést, csak közönség előtt lehet gyakorolni :)
2011. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig el szoktuk mondani, hogy a kutyák nem gépek, lehetőségük van hibázni. A gazdinak meg főleg! :) Szóval nyugi, és gondolj arra, hogy a nézőközönség számára még ez a szint is elérhetetlenül távolinak tűnik!
2011. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek sokat segítettek a válaszok!

( ment a kéz mindenkinek)


Nagyon jó volt! Többször kellett előadni a gyakorlatot, mert nem tudott jönni az állatorvos, és Ő helyette is tartottuk a frontot. Utána lent az udvaron szintén végig csináltuk.

Nagyon tetszett mindenkinek. Sokan megsimogadták akik nem félnek a nagy kutyáktól.

Kaptunk külön díjat is. Persze nem azért mentünk, de nagyon jól éreztük magunkat. A végére kicsit elfáradt a nagy legény, de ezt nem vették észre. :-D

2011. okt. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!