Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyám nemi szervéből...

Szuka kutyám nemi szervéből átlátszó ruganyos "váladék" jön ki néha. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tüzelt mostanában, és még egy darabig nem is fog.

Mitől lehet ez?


2011. okt. 3. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
menstruál
2011. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

valamilyen gyulladás.Ha átlátszó,akkor még szerencséd van, még nem gennyes méhgyulladás, de kezelés nélkül az lesz belőle.

Tehát minél előbb orvos és érdemes lenne ivartalanítani, amelyik kutyánál egyszer elindult, annál újra és újra vissza fog jönni. Most műtesd meg amikor egészséges és erős, ne akkor amikor már gennyes méhgyulladása van és már nem bírja ki a műtétet.

2011. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A miénk ivartalanított szuka és mégis előfordul néha.


Semmi baja, lenyalja magának és kész.

Belőlünk, emberekből is jönnek bizonyos nemi váladékok akkor is, ha egészségesek vagyunk, gondolom kutyáknál sincs ez másképp.


Én legalábbis egyáltalán nem aggódok emiatt főleg, hogy "kutya baja" :)

2011. okt. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De ő sajnos még nincs ivartalanítva. Most kutyasuliba járunk, úgyhogy ki kéne várni a végét az ivartalanítással. De utána akkor megcsináltatjuk, nehogy valami komolyabb baja legyen!!!
2011. okt. 3. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, a kutyák nem úgy működnek, mint az emberek. Ez náluk nem normális!

Ha szerencséd van, akkor nem gennyes méhgyulladás, de én nem várnék.

2011. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha most ivartalaníttatnád, kb. egy hetet kellene kihagynotok a suliból. Én nem értek a méhgyulladáshoz, nekem legkésőbb első tüzelés után mind ivartalanítva lettek, de amiket előttem leírnak, abból úgy tűnik ez nem gyerekjáték. Néhány napig kómázni fog, utána már észre sem veszi, hogy történt valami, és mehetne újra kutyaisibe.
2011. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért több, mint egy hetet kellene kihagynia.

Varratszedésig elvileg nem jó, ha nagyon mozog, ugrál, játszik más kutyákkal, ez 2 hét.

A gyógyulási folyamat meg összesen ha jól emlékszem kb. 6 hét volt.

Inkább várd ki, nehogy felszakadjon a seb.

2011. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaj most tényleg nem tudom, hogy mit csináljak!

Szívem szerint most megcsináltatnám az ivartalanítást, de a suli.... Szerdán megyünk, megkérdezem, hogy lehet-e hogy most abba hagyjuk, és a következő tanfolyamon pedig becsatlakozunk majd.

(Egyébként okos kutya, nincs is nagy szükség a kutyasulira, csak olyan jó oda járni.) :)

2011. okt. 3. 09:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyámat varratokkal a hasában sem lehetett nyugton tartani, ettől függetlenül szépen begyógyult a seb, soha nem szakadt fel.

Szerdán elviszed suliba, csütörtökön reggel megműtik. Kb. egy hét múlva kiszedik a varratokat, és ha úgy jön ki, akkor el is viheted a következő órára, maximum azokat a feladatokat kihagyjátok, ahol futás van.

2011. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
irány az állatorvos, ne találgass, és ne várj! ...nem fontos a kutyád egészsége?
2011. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!