Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutya/autós kutyabox...

Nagytestű kutya/autós kutyabox kérdés?

Figyelt kérdés

a kérdésem az lenne nagytestű kutyásokhoz, hogy véleményetek szerint az általam tervezett boxba (aminek a rajzát ide fel is linkeltem) szerintetek elférne-e két németjuhász kan?


Csak hogy mindenki értse a képen látottatak:

Úgy szeretném megoldani, hogy az egyik kutya hátul tudjon kiszálni a csomagtartó ajtónál, a másik pedig az oldal ajtón.

Mind a két kutyának 60, 60 cm-er áll rendelkezésére, ahol feküdhet, természetesen a box csapott hátulja miatt a hátsó kutya helye felfele szűkül (másképp nem tudom megoldani az autóm csapott hátulja miatt).

Osb lapból szeretném megcsinálni, amik pedig be vannak kockázva a képen, azok rendes rácsból lennének.

A hátsó ajtó felfelé nyílna, az oldal ajtó pedig elhúzós.

Vélemények?


[link]


2011. okt. 3. 10:01
 1/10 A kérdező kommentje:

ja és természetesen a két kutya ellene egymástól választva, szintén OSB lapból készült "fallal"

Ahol nem láttok "rácsozást" az mind-mind osb.

2011. okt. 3. 10:02
 2/10 A kérdező kommentje:
alul pedig gumi lenne, hogy ne csúszkáljanak a kutyák és az egész le lenne festve vízálló festékkel.
2011. okt. 3. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
oké lenne, de nem vagyokbiztos benne, hogy a 70 centi magasság elég egy német juhásznak. (nekem nagyobb kutyáim vannak, de szerintem a marmagasság+10 centi kell nekik)
2011. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy felálljanak benne (a jelenlegi boxom is csak ilyen magas, de már kinőtte a gyerek és nemsokára jön a következő), és sajnos helyem sincs több a kocsiba. Citroen bxről beszélünk, lapos, hosszú, csapott hátú autó.
2011. okt. 3. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
rendben, ha te tudod,hogy ez elég nekik,akkor rendben van a dolog.
2011. okt. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igazából a magasságal nem volt baj, mert a mostani kutyám is csak fekszik benne, csak már kinőtte szélességében a boxot.

Igazából az elrendezés meg a szélesség méretek amik engem érdekelnek ilyen szempontból. :)Nem akarom, hogy kényelmetlenül érezzék magukat.

2011. okt. 3. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem, miért nem egyszerűbb, ha rácsot szereltetsz az autódba?

a box miért jobb?

2011. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb és nem koszol.
2011. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolom külön kell tartani a kutyákat. Nekem is volt két tenyészkanom,akikel jobb volt külön menni,mert minden kis alkalmat kihasználtak,hogy összeveszhessenek. Nem verekedtek, de morgást sincs kedvem hallgatni.
2011. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pontosan, nem szeretném ha koszolnának (úsztatni is járok és nem örülnék ha nyakig sár lenne a kocsi, meg víz) és ráadásul két kan nem biztos, hogy jól viseli egymást egy bezárt helyen, főleg ott ahol kutyák is járnak (kutyaiskolába járunk) és bosszantják őket a fel-le mászkálók.
2011. okt. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!