Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 11 éves lányom szeretne...

A 11 éves lányom szeretne önkéntes munkát végezni a menhelyen. Budapesten hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
11 evesen sehol, csak ha te is vele mesz.
2009. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden menhelyen van önkéntes munkára lehetőség,de 16 éves kor alatt csak szülői felügyelettel.
2009. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Noé Állatotthonban. Nyáron szokott lenni náluk állatvédő tábor is gyerekeknek. A honapjukon a fórumon vagy a telefonszámokon érdeklődhetsz.
2009. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, nem beleszólni akarok, de szerintem sem fizikailag sem lelkileg nincsen még erre felkészülve!


kezdjetek valami mással, mint mondjuk a kutyasuli, agility, vagy állatkert.


A menhelyen még én is gyakran látok olyat amitől szinte aludni sem tudok éjjel - pedig nem vagyok már tizenéves - ...gondolj bele ha egy elütött vagy félig agyonvert kutyát hoznak be az milyen hatással lesz rá a későbbiekben?!



én várnék ezzel a helyedben.

2009. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog szembesülni a friss balesetes kutyákkal, ha olyan helyre megy, ahol az önkéntesek felügyelete mellett lehet. Én ilyen helyre járok és a gyerekekre külön figyelni szoktam, mert ők is vannak ott a szüleikkel együtt. Az ember azzal óvja leginkább a gyerekét, ha kulturált körülmények között szembesíti a társadalom árnyoldalaival is. Aki így nő fel, annak természetes lesz, hogy segít a bajbajutottakon és nem a sírás lesz az egyetlen reakciója ilyenkor, mint az emberek nagyrészének.
2009. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A tévében sok ilyen balesetes kutyát látott már, és éppen ezért szeretne segíteni.
2009. ápr. 28. 15:35
 7/10 A kérdező kommentje:
A 15:21-estől kérdezem, hogy hol önkéntes.
2009. ápr. 28. 18:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baja a kislánynak, ahogy írtad néz ilyeneket... én is kb ennyi idősen kezdetm, elmondanám hogy most jobban megvisel mint akkor.szerintem nagyon jó dolog. amikor mi ennyi idősen beiratkoztunk a nyíregyházi menhelyre mint önkéntesek, akkor a szülőnek kellett kitöltenie egy papírt és ennyi volt. nem tudom hogy most h működik, de szeritnem nem változott túl sokat, menhelye válogatja. de írd be a google-be hogy bp. állatmenhely és kidob egy párat, megnézegeted és felhívod őket!
2009. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
segíthet azzal is h kutyát sétáltat, nem hinném az ott dolgozók ilyen sebesült állatokat mutogatnának a gyerekeknek!
2009. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Noé Állatotthon!
2009. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!