Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám oldalán duzzanat?

Kutyám oldalán duzzanat?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre egy nagyjából 7-8 cm sugarú kör alakú duzzanatot a kutyám oldalán. Akkor még elég vizenyős volt, mára azonban már elég kemény. Nem fáj neki a duzzanat nem piros nincs piros pont a tetején. Nemrég volt oltva, kullancsok voltak benne és nemrég kapott kiltix nyakörvet.
2011. okt. 3. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az lehet az oltás helye,ha nem maszíroztad el neki
2011. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A fenekébe kapott, de ez a rondaság meg az oldalán van. :\

Kezdő kutyatartó vok, legközelebb ha oltást kap kicsit meg kell maszírozni a helyét?

2011. okt. 3. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:

igen egy kicsit nem árt maszírozni.

Nem rohangált őrölt módon? az egy vérömleny is lehet (a bekeményedés erre vall) ha nekiütközött valaminek. Kb 2hét mire felszívódik

2011. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak az oltás helyét a doki szokta kicsit meg maszírozni.


Az én puli keverék 4 éves kutyámnak a nyakán ven egy olyan duzzanak. Nekem a doki azt mondta hogy nem kell vele semmit csinálni mivel nem piros és nem fáj a kutyának. De ha valami változást tapasztalaok rajta akkor hívjam mert el kell távolítani. De ugyan olyan már 3 hónapja.

2011. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De igen, rettenet mód szaladgál. :D Anyumat is majdnem fellökte egyik nap. Még elég kajla, csak 4 hónapos. Remélem hamarosan elmúlik neki.

Köszönöm az infót a maszírozásról, megfogadom!

2011. okt. 3. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz.
2011. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónapos és egyik pillanatrólamásikra került oda,akkor tuti vérömleny. sokáig tart amíg felszívódik,de a doki sem tud velemit csinálni.
2011. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkabb vidd orvoshoz.. nem akarlak ijesztgetni, de az en kutyamnal kiderult h daganat amit meg kellett muteni.

Ne igy legyen, de az a biztos ha elviszed inkabb megnezetni.

2011. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kullancs miatt adott szurit szokták az oldalba adni. Az meg becsomósodik általában a legtöbb orvosnál. Majd elmúlik, igaz, nem gyorsan. Ha növekedne, vagy bármi más gond lenne vele, akkor orvos.
2011. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4 hónapos kutyának nincs daganata.

az egyetlen a gyors csontrák lehetne, de az az izületekben kezdődik és az is 6 hónapos korban.

2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!