Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit mondjak hogy elhozhassam?

Mit mondjak hogy elhozhassam?

Figyelt kérdés
az apukám nem engedi hogy a menhelyről elhozzam a törpe snaucert. mit mondjak neki hogy elhozhassuk? az előző kutyusnál azt mondtuk hogy el fogják altatni ezért megengedte de ha még egyszer ezt mondanám túl átlátszó lenne.
2011. okt. 3. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel indokolja a nemet?
2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azzal hogy már van 5 masik 3 kint és 2 bent és őt is bent tartanánk és ő amúgy nincs oda a kutyákért nem hogy még egy bent ezt a kettőt is alig engette be
2011. okt. 3. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:

hát igen fontos hogy mit mond mért nem lehet..


lehet hogy nincs elég pénzetek egy új kutyusra mert nem olcsó és azért nem engedi..

2011. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát ne csodálkozz már van 5 kutyátok,

amúgy mért akarsz még egy kutyát???

foglalkozz inkább azokkal akik ott vannak..

2011. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pénzen nem múlik amúgy is van 20 állatunk talán még 70 állatra is lenne de nem dicsekedni akarok :)
2011. okt. 3. 19:32
 6/12 A kérdező kommentje:
foglalkozok azokkal is nagyon sokat de szeretnénk megmenteni még egy életet es az volt a kédés hogy mivel magyarázhatnám meg hogy megengedje
2011. okt. 3. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
ez szép tőled :)
2011. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Figyu!:)

Maga az elképzelés, hogy meg szeretnéd menteni, nagyon szép Tőled!:)

Én is így tartok most 6 kutyánál és 2 macseknál.


DE!

Amióta beiratkoztam az Őrmezői kutyaiskolába - ahol istenien bánnak a kutyákkal, az erőszak semmilyen megnyilvánulását sem engedik a gazda részéről -, és elbeszélgettem a kiképzőkkel (akik pár éve szintén ebbe a "mentsünk meg minél több kutyát" ""hibába"" estek), már tudom, hogy jobban járnak a kutyák is, ha 1, max. 2 jut egy gazdára.

Nem beszélve arról, hogy egy ekkora falkát sokkal nehezebb kézben tartani is.


Szerintem, hogy a kecske is jól lakjon, de a káposzta is megmaradjon, legyetek ideiglenes befogadók!:)


Így sokkal több életet tudsz megmenteni, és megadod a lehetőséget a kutyának, hogy olyan gazdira találjon, aki 100%-ban csak vele tud foglalkozni! (ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy Te nem tudnál eleget tenni a feladatnak, de 5 kutyánál 5 felé oszlik az a 100%, és ezt a kutyák is tudják, érzik.)


Szóval mit szólsz az ideiglenesezéshez?:)


Ráadásul addig is taníthatod a kutyust, vagy ha sérült a lelke, tarthatsz neki "terápiát"...:)

Szóval a sikerélmény, és a boldog tudat, hogy segítettél az életén, ugyanúgy ott lesz Neked.

Utána az a kutyus gazdára talál, jöhet a következő kis menhelyi, akit csak addig fogadsz örökbe, amíg nem talál gazdára!:)


Ugye, mennyivel több megmentett élet?:)

(Így ráadásul két életet mentesz meg egyszerre, mert akit elhozol ideiglenesre, annak a helyére is befér valaki;))

2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az ideiglenes befogadáson még gondolkozom és köszi a válaszokat
2011. okt. 3. 20:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább apád életét mentsd meg azzal, hogy most rá hallgatsz. Akárhogy is néz ki, a nagy büdös helyzet az, hogy Ő az igazi falkavezér, nem te...
2011. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!