Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma találtam egy kullancsot a...

Ma találtam egy kullancsot a kutya fején, kb 1 hónapja kapott fypristet. Bolha egyáltalán nincs, de eléggé kullancsszezon van még. Eddig bírta a fyprist a kullancs ellen?

Figyelt kérdés

a 24 kilós nagyszőrű kutya a 20-40kg-os fyprystet kapta

Valakinek van beváltabb módszere? Nem tragédia, ha olcsóbb is... A fyprystet 3 nappal a Bolfo bolhanyírós samponos fürdetés után kapta.


2011. okt. 3. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tuti nincs:( max ha üvegbúrát húzol rá.

Az én kutyámat imádják a vérszívók (kullancs, bolha, szúnyog) pedig mindig rohadtul figyeltem, állandóan volt rajta spot-on (Frontline, Advantix, ProMeris, Prac-Tic), tavaly már Scalibor nyakörv is.

Idén márciusban egy fertőzés miatt viszont el kellett kezdenem Stronghold cseppet tenni rá, de a doki mondta, hogy ez kullancs ellen semmit nem ér. Azóta is ezt rakom rá, és idén nem volt benne kullancs! Pedig korábban 5-10 darabot kiszedtem egy év alatt.

Kérdeztem a dokit, azt mondta, hogy nem érti. De egy a lényeg, hogy nem volt benne kullancs, szóval mi maradunk ennél:)

2011. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked milyen kutyád van?
2011. okt. 3. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier, a masszívabb változat:) 5 és fél kiló
2011. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!