Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kiskutyám, mit...

Nem eszik a kiskutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Éppen a fogváltás kellős közepén vagyunk, mert jönnek a nagy csontfogak és nagyon meggyötri szegény kutyusomat. Valószínűleg ezért sem eszik úgy, mint régen.

Mivel bírhatnám rá, hogy egyen? Mert ha rajta múlna, akkor egész nap nem enne.

Köszi


2011. okt. 4. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem vmi zaftos kutyakaja mint a pedigré stb az sztem enne, túl éli! :)
2011. okt. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a szaftos Pedigretől még jó kis fosást is kapna.

Főzzél neki rizst egy kis hússal.

2011. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Na ilyen válaszra nem számítottam! :O fosik a pedigrétől egy kutya akinek kifejezetten ezt előállították? na neee.
2011. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is fosik a pedigreetől. Az nem táp, hanem szemét. Egyébként szerintem ha nem akar enni, ne egyen. A természet tudja a dolgát. Majd ha éhes lesz, enni fog. Addig is áztasd a tápot, és figyeld nincs-e más tünet! Ha kedvtelen vagy levert lenne, akkor mindenképpen orvos, emrt akkor más baj van.
2011. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó, a pedigrétől fosik! és a whiskastól? nehogy azt mond hogy az macskáknak van mert agybajt kapok! amúgy egyet értek a természet majd lerendezi stb.
2011. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden minőségtelen sz.a.r. konzervtől fosik, és a macskámat sem etetem szeméttel, így whiskast ő sem kap. Pláne nem a kutya.
2011. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Oké! mi a minőség neked? te mit adnál? nehogy már minden szar legyen? a macskaszalámi is az? jó konzervről volt szó de ennyi erővel akkor ne adjunk neki semmit.

Én ismertem olyan fószert aki a whiskast simán megette pedig ő nem volt macska! :D de kutya baja sem lett.

2011. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kutyám Joserát eszik, a macskám Acanát. Mellé kiegészítésnek néha húst. Nem 4% állati eredetű húsipari hulladékot ízesítve és tartósítva. Nézd már meg ezeknek az összetételét! Kb. olyan, mintha én virslin, meg mekis hamburgeren élnék. Talán nem meglepő, hogy nem egészséges, de ez már teljesen offtopic.
2011. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fogváltás csak egy állapot. Naponta egyszer elé teszed a kaját és kész. Ha éhes és életben akar maradni, enni fog. Sokszor jó is neki a rágás, mert viszket az ínye.
2011. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már, annyira elegem van ebből a sok okosból. Az én macskáim legalább már 7 éve, kitekatot, meg aros( kapaszkodjatok le ne essetek a székről!!!) konzervet esznek. A világon semmi bajuk és gyönyörű, puha, fényes bundájuk van! Semmivel nem lennék előrébb ha méregdrága tápot kapnának. Ne essünk már túlzásokba!
2011. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!