Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol springer spániel mennyir...

Angol springer spániel mennyire gyerek és családszerető?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
2011. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen,köszönöm,ezt már olvastam! :)

Én olyan embert kérdeznék inkább akinek van vagy ismerőse,rokona tartja ezt a fajtát!

2011. okt. 4. 14:38
 3/10 A kérdező kommentje:
De kétlem,mert nem igazán kedvelt fajta ez Magyarországon,ahogy utána néztem...
2011. okt. 4. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Két ismerősömnek is van és nagyon kedves, gyerekbarát kutyák mint minden típusú spániel :)
2011. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Óóó,köszönöm szépen a választ!Már azt hittem senki nem ismer springer spánieleseket! :)

Szóval kisgyerek mellé nem gond ha vennénk.

Persze,ha van valaki még akinek van vagy ismeri ezt a fajtát,szívesen olvasok róla.

2011. okt. 4. 16:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond gyerek mellé, alapból minden spániel nagyon kedves és ez legalább nincs agyon szaporítva mint az angol cocker..

Én se sok springert ismerek.. az ismerőseim tenyésztők és az egyiknek van két kicsi gyereke és nagyon jól kijönnek a kutyákkal

2011. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze. Nyugodtan. Főleg, ha a kutya kiskorától kezdve a gyerekkel van. Sok sikert! :))
2011. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy szerelmeim a springerek. Tökéletesek családba, gyerekek mellé. Szerencsére neheten találni olyan rossz idegrendszerű springert, mint amilyen ma már a legtöbb cocker.

Két működő kennel van itthon, a Springer Nest és a Strenous of Vitány.

2012. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze nekem is az van és imádja az unoka húgomat még a légynek se ártana :D és okos kutyák :D
2012. okt. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katie4444 válasza:
Nekem volt Springerem, imádta a gyermekemet, nem tudok mást mondani, csodásan viselkedett az akkor alig 1,5 éves kisfiammal. Egy nagy gyerek a Springer is, persze jó nagy adag bohócsággal, viszont azt tudni kell, hogy egy energiabomba, soha sem fárad el, és még alvás közben is "ébren" van :-) Tehát leginkább sokat kiránduló, sportos családba való. Egyébként tüneményes, szerintem jó választás bármilyen korú gyermek mellé, és a családi életben való részvételből ki sem lehet zárni :-)
2013. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!