Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemetjuhasz kiskuta eteteseben...

Nemetjuhasz kiskuta eteteseben segitenetek?

Figyelt kérdés

Mivel etessem a kutyam?? Van egy kis kan nemetjuhaszom es nagyon szeretem ot.Epp ezert akarok neki azt adni, ami a legjobb.Hallottam olyanrol,hogy nem jo nekik a sok fuszer , meg hogy csirke csontot nem szabad adni, meg csokit , ezeket nem is kapja. Eddig tappal etettem,es a mi jominosegu maradekunkkal.Azert vagyok kivancsi,mert edesapam azt mondja,hogy nincs honnan megkapja a sokat,ha nem adok neki a maradek melle sot.(mi nem nagyon sozzuk az etelunket,csk nagyon picit rakunk bele)Tehat akkor nem jo a so ?


Bocsi a hibakert es az ekezetekert!!


2011. okt. 5. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Most akkor az a kérdés, hogy nem kap sót a kutya?

Mert az egyáltalán nem baj.

2011. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MME ***** válasza:
A tápban alapból van megfelelő mennyiségű só; azért teljes értékű, mert mindent tartalmaz, amire a szervezetének szüksége van. E mellé semmiképp ne adjatok sókat! Az megviseli a veséket. Ha külön főztök a kutyára, akkor érdemes utólag hozzátenni a sót, hogy pontosabban tudd, mennyi jut a kutya szervezetébe (szóval ne a főzővízbe), ne adagold túld, de ne is legyen hiánya a kutyának, ugyanis bizonyos mennyiség kell az egészséghez.
2011. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!