Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megismerik a hangunka...

A kutyák megismerik a hangunkat a telefonban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen.
2011. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert a német juhászunk füléhez ha oda tartottam a telefont, amikor a férjemmel beszéltem, csóválta a farkát és örült.
2011. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Erősen kétlem.

Előző hozzászóló: hogy csóválja a farkát? Örül, hogy közeledsz hozzá...

2011. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha ismered a kutyádat, akkor tudod, hogy mire hogyan reagál. Nekem soha nem ült le, csak ha kaját vittem, a férjem hangjára viszont mindig. Szóval hidd el, hogy megismeri.
2011. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém igen. Mikor el voltunk utazva anyukám odadta neki a telefont és nézett, forgatta a fejét, mint mikor nem ért valamit, nézett körbe, szaglászott, keresett, vakkantott.

Én is oda szoktam adni, mikor a párommal beszélek, akkor is forgatja a fejét, megnyalja a telfont, vakkant egyet, biztos, hogy megismeri.

2011. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ismerné meg? Nekik sokkal érzékenyebb a fülük a mienknél, és mi is megismerjük, hogy ki beszél(általában). Valószínűleg ők is, de nem nagyon tudják mire vélni. A hangot ismerem, de ennek az izének olyan a szaga, és nem is látom a gazdit.
2011. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De bizony meg!!!
2011. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amikor először látnak ugató kutyát a TV-ben :)
2011. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Nem. A telefon eltorzítja a hangot. Sokszor kipróbáltuk már, legfeljebb a telefont nyalogatták, azt hitték hogy kaja. Egyébként sem fognák fel, mi a görcstől jön a gazdi hangja egy dobozból, amikor a gazdi a közelben sincs.

Egyszer mondtam a kutyánknak, hogy itt van Zsófi. És tartottam neki a telefont. Csórikám körberohanta a kertet, lesett ki a kerítésen, aztán ült a kapu előtt, hogy mikor jön már a kisgazdi. Nem értette a telefon lényegét.

2011. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!