Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez dominancia? Vagy csak...

Ez dominancia? Vagy csak kölyökkori próbálkozás? 3hónapos amstaff kan.

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapos amstaff kan páromat újabban meg akarja "szexuálni" engem nem csak páromat.Ez dominancia? vagy valami más?
2011. okt. 6. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
kölyyökkori játék. A kölykök egymással is csinálják.Még nem igazi dominancia,csak próbálkozás. Ne engedd.
2011. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még kölyök, így ez a próbálkozás kora. Most éppen a dominanciával próbálkozik afelett, akit megadásra hajlamosabbnak tart. Egyetértek az elsővel: Ne engedd.
2011. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neem engedtem lelöktem rászóltam h nem szabad de velem nem csinálja, később velem is fogja?
2011. okt. 6. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Ilyenkormég játszanak,próbálkoznak.

Mivel nincsenek mellette a testvérei ezért azzal csinálja akit talál.

2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később egy "lázadósabb" időszakban veled is bepróbálkozik dominancia terén (nem biztos, hogy pont ezzel a módszerrel), de ha ugyanígy a kezdetektől tiltod, akkor nem lesz baj. Persze arra készülj, hogy a staff nagyon öntudatos fajta, a legtöbb esetben nagyon jót tud tenni a kutyasuli.
2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 compactegon ***** válasza:
ne hagyd, persze. érdekes, hogy a mi kutyánk elég domináns szuka (ő is staff), de velünk sosem próbálkozik/ott.
2011. okt. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem isvelem próbálkozik rám jobban hallgatpedig nővagyok :D
2011. okt. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!