Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fűszerek ártalmatlanok...

Milyen fűszerek ártalmatlanok a kutyákra? Azért kérdezem, mert most gyógyszereznem kell a kutyám, és házi májkrémben akarom adagolni, mivel a bolti nagyon káros!

Figyelt kérdés

A háziban ilyenek vannak:

2 fej vöröshagyma, kevés olaj, pirospaprika, só, őrölt bors, őrölt kömény, majoranna.


Azt tudom, hogy a vöröshagyma, a pirospaprika és a bors károsítja a veséit, akkor gondolom, a kömény és a majoranna is.


Mi az, amit lehet adni neki ízesítésként? Hogy elnyomja a jókora gyógyszer szagát-ízét? Fokhagymát?


Eddig sajtot olvasztottam, és abba bugyoláltam, tökéletesen működött, de ennél nem, csak májkrémmel csúszott le (boltival)...


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. okt. 6. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a máj magában elnyomja a szagot/ízt.
2011. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 osvathtibi ***** válasza:
A máj önmagában is tökéletes. Csak ne sertésmájat adj! Csirkét vagy más szárnyasét inkább! Se hagymát, se fokhagymát ne adj neki! A hagymafélék egyébként vérszegénységet okoznak, nem a vesét károsítják.
2011. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor fűszer nélkül csinálom! :)
2011. okt. 7. 13:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg elég volt a máj íze is, nagy örömömre erre még jobban is csorgatja a nyálát mint a bolti műsz*rra :) Csak csirke máj, főtt tojás, víz és napraforgó olaj van benne, még a só sem kell :)
2011. okt. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!