Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jó ötlet? :O...

Szerintetek ez jó ötlet? :O Muszáj jönni pedig. (többi lent)

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk Hajdúhadházra. Egy kis falu Debrecen mellett, ott laknak a rokonaim. Szóval pénteken indulnánk és vasárnap jönnénk vissza. Úgy van hogy nem hagyhatom egyedül itthon a kutyámat, mert a tanyánkról bármikor kiszökhet. Eléggé megviselik az utazások. Nem szik és folyamatosan az ajtóhoz van húzódva. De az van hogy este átmegyünk uncsitesómékhoz és a kutyámat ott hagyjuk dédimék házába egyedül. Ilyenkor általában nyüszíteni szokott. Félek hogy valami bajt csinál magába ugyanis a kerítések állapotába nem vagyok biztos. Szerintetek?? Jogosan félek, lesz valami baja?? :o
2011. okt. 6. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így biztosan nem merném ott hagyni. Végig aggódnék, és jogosan. Nincsen valaki aki vigyázna rá ameddig távol vagy?
2011. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább magammal vinném, az a biztos. Maximum megálltok párszor, megsétáltatod, hogy oldódjon kicsit.
2011. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nagyon félsz ettől, inkább vidd magaddal, okkal félsz

az előző kutyámnál mindig attól féltem, hogy ki fog szökni és soha többé nem látom, pár héten keresztül ily félelmeim voltak, és mit ad Isten..., másnap reggel mennék ki hozzá, és a kutya sehol..., kirágta magát a kerítésen, pedig jó állapotúak a kerítések, és mégis :(

úgyhogy szerintem vidd magaddal, vagy vidd olyan helyre ahol biztonságban tudhatod

2011. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy okkal hagyom ott hiszen uncsiméknál egy hamis kutya van és egy német dog. Nem igazán szeretném oda vinni.

Ezért talán arra gondoltam hogy sűrűn vissza megyek és megnézem hogy van. Meg előtte még átnézem a kerítéseket. :) :O

2011. okt. 6. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha más megoldás nincs add panzióba. Ott legalább biztonságba tudhatod, és nem lesz egyedül, figyelnek rá, sétáltatják, játszanak vele, etetik, itatják.
2011. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!